Latest Posts

Pandemiden sonra hayatımız çok değişecek!

Artık yavaş yavaş yeni normalimize giriyoruz… Ancak çocuklu olanlar fazlasıyla temkinli tabii ve mümkün olduğunca #evdekal sürecini devam ettiriyor. Güzel oyuncu Ayşegül Akdemir’e karantina günlerinde evde neler yaptığını, neleri özlediğini sorduk. Cevaplarla birlikte sevimli oğlu Kemal ile olan bu güzel selfie de geldi…

Karantina sürecinde en çok neyi özledin?

Ailemle bir arada olmayı çok özledim. Sahile inmeyi yeşillikleri, arkadaşlarımı kısacası herşeyi özledim.

Karantina günleri sana neyi fark ettirdi?

Değer verdiğimiz şeylerin ne kadar önemsiz, önemsediklerimizin ne kadar değerli olduğunu anlattı. Bundan sonra hayatımız çok değişecek. Her yönden hemde. İnsan arkadaşlıklarını bile sorguluyor bu dönemde.

Anne olarak bir günün özeti?

Sabah 07:00 de hayatımız başlıyor. Kemal 2 yaşına girmek üzere. Tam da bu zamanda 2 yaş sendromuna girdik. Biraz zor oluyor, huyu suyu değişti. Temizlik artık günlük aktivitem oldu. Sanırım hepimiz hijyen delisi olduk. Kemal öğle uykusuna yatınca biraz bizde dinleniyoruz. Sonra yine yemek, bulaşık derken akşam oluyor zaten. Kemal babayla oyun oynarken arada kendimle ilgileniyorum cilt bakımı gibi şeyler yapıyorum. Evin şeklini değiştiriyoruz yani sıkılmamak için ve Kemal’i oyalayabilmek için herşeyi yapıyoruz.

Sanırım bu dönemde hepimiz hijyen delisi olduk!

Bugünlerde neler okuyorsun? Film önerin var mı?

İnanın bu vakitte sadece çocukla ilgili kitaplar okuyabiliyorum çünkü ev çok yorucu geçiyor. Film derseniz akşama pestilimiz çıktığı için çok fazla izleyemiyorum. Netflix’ten bazı yeni dizileri izliyorum. En çok PS4 oynuyorum, kafam dağılıyor çok iyi geliyor.

Evde kaldığın günlerde yaptığın favori bir yemeğin var mıydı?

Ben hiç yemek yapmayı bilmiyorum. Sadece uyduruyorum. Kemal’e sebze çorbalarını güzel yapıyorum ama. Hatta yaptığım yemekleri instagram hesabımda paylaşıp eğlenceli şeyler çekiyorum. Tatlı konusuna hiç girmeyelim bildiğim tek şey puding yapmak. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.