Latest Posts

Sosyalben Vakfı 8 yaşında

Çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı hedefleyen, yeni neslin Sivil Toplum Kuruluşu olarak tanımlanan ‘SosyalBen Vakfı’ 8. yaşını kutluyor… Bugüne kadar 55 bin çocuğun hayatında fark yaratan Sosyalben Vakfı’na nice yıllar diliyoruz…

2013 yılında kurulan SosyalBen Vakfı, Kars’tan Edirne’ye, Sinop’tan Hatay’a, Nepal’den Moğalistan’a, Kamboçya’dan Karadağ’a kadar Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla bugüne kadar 55.000 çocuğun hayatına dokundu.

Çocukların yeteneklerini keşfetmelerini sağlamayı ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak yaşadıkları dünyanın farkında, sorumlu bireyler yetiştirmeyi amaçlayan SosyalBen Vakfı 8 yılda pek çok toplumsal projeye imza atarak 5.000 gönüllü ile 16 farklı ülkede Türkiye’nin 77 ilinde fiziki ve dijital saha faaliyetlerine devam ediyor.

Daha nice çocuğun yeteneğini keşfetmesi adına sosyal gelişimlerine destek olarak kendi potansiyellerinin farkında güçlü nesillerden oluşan bir toplum hayaliyle, hep birlikte faydalı pek çok projeye daha imza atacağımıza inanıyorum.

SosyalBen Vakfı Kurucusu Ece Çiftçi

8 yıldır toplumsal fayda yaratmaktan duydukları mutluluğu dile getiren SosyalBen Vakfı Kurucusu Ece Çiftçi ise “Öncelikle bu güne kadar SosyalBen yolculuğumuzda bize destek olan, büyük hevesle gerçekleştirdiğimiz her projenin heyecanını bizimle paylaşan herkese teşekkürlerimizi iletmek isterim. Kutlamaları kabul ettiğimiz bu günlerde SosyalBen ailesinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha görmüş olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha nice çocuğun yeteneğini keşfetmesi adına sosyal gelişimlerine destek olarak kendi potansiyellerinin farkında güçlü nesillerden oluşan bir toplum hayaliyle hep birlikte faydalı pek çok projeye daha imza atacağımıza inanıyorum.” diyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.