Latest Posts

Her güne bir oyun, her güne bir masal!

KoçSistem’in hayata geçirdiği, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) “Eğitim Ortağı” olduğu, bilinçli teknoloji kullanımına dikkat çekmeyi ve aile içerisinde ebeveyn-çocuk iletişimine katkı sağlamayı amaçlayan Aile Saati projesinin “Kitap Ortağı” Yapı Kredi Yayınları oldu. İş birliği ile, özellikle pandemi döneminde artan dijital ekran kullanımına karşı ebeveynlere, aile içerisinde daha kaliteli zaman geçirmek ve iletişimi artırmak amacıyla kitap okuma alışkanlığının yeniden kazandırılması amaçlanıyor.

Aile Saati projesi kapsamında bugüne kadar, İstanbul ve İzmir’in çeşitli semtlerinde açılan 94 kurs ile 2.000’den fazla ebeveyn ve onların 3-13 yaşları arasındaki çocuklarına ulaşılmış.

KoçSistem, Yapı Kredi Yayınları kitap ortaklığı basın toplantısı ile duyuruldu. Toplantıda, KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca ve Yapı Kredi Yayınları Genel Müdürü Tülay Güngen’in yanı sıra Türk edebiyatının usta kalemlerinden yazar Ahmet Ümit basın mensuplarının sorularını cevapladı. İş birliği kapsamında AÇEV Anne ve Baba Destek Programları’nda ebeveynlere kitap okuma alışkanlığı kazandırılmasına ve kitap seçimine yönelik eğitimler verilecek. Aynı zamanda, Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan “Her Güne Bir Masal” ve “Her Güne Bir Oyun” isimli kitaplar eğitime katılan ebeveynlerle paylaşılarak, “ekransız” ev içi faaliyetleri desteklenecek.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.