Latest Posts

Haydi okula!

Minikleri anaokuluna hazırlayan sıcacık bir öykü; Haydi Okula…

Anaokuluna ya da yuvaya başlamak hem ebeveynler hem de çocuklar için yaşamın dönüm noktalarından biri oluyor. Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan ‘Haydi Okula’, çocuklar için anaokuluna başlangıcı sevimli bir keşfe dönüştürüyor. Ödüllü çizer Marianne Dubuc, yuvaların, anasınıflarının sıcacık rutinlerini anlattığı öyküsüyle küçük okurları okula hazırlıyor.

Pom bir sonraki sene anaokuluna başlayacaktı. Öyle hevesliydi ki şimdiden arkadaşlarının okullarını ziyaret etmeye karar verdi.

Minik Zıpla Okulu’nda tavşancıklar harfleri ve sayıları öğreniyordu.

Yeşil Sazlık Okulu’nda kurbağalar birbirinden güzel resimler yapıyordu.

Evvel Zaman Okulu’nda kurtlar kütüphanede toplanmış kitap okuyordu.

Acaba Pom’un hayalindeki okul da bütün bunların bir karışımı olabilir miydi?

ANAOKULUNA GİTMEK NE BÜYÜK MACERAYDI!

Kitap, hem ebeveynler hem de çocuklar için anaokulu ve yuvalara o ilk başlanılan dönüm noktasını sevimli bir maceraya dönüştürüyor. Ödüllü çizer Marianne Dubuc, çocukları neşeli, ayrıntılarla bezeli bir keşfe çıkarıyor. Yuvaların, anasınıflarının sıcacık rutinlerinin anlatıldığı sayfalar küçük okurları okula hazırlıyor, okula gidenlere ise tanıdık detaylar üzerinden kendi deneyimlerine bakma fırsatı sunuyor.

Haydi Okula, kısa süre içinde çok sevilen, Dubuc’un yazıp resimlediği Postacı Fare’nin Bir Günü ve Postacı Fare Tatilde kitaplarının yanında raflarda yerini alıyor.

HAYDİ OKULA

Yazan ve Resimleyen: Marianne Dubuc

Yayınevi: Redhouse Kidz

Türü: Resimli Öykü

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.