Latest Posts

Anlamlı hediye

Sevgililer Günü için size bir hediye tavsiyemiz var; Kutlamalar kitabı! Pandemi nedeniyle evdeyseniz 25 değerli şefin, 25 özel kutlama yemeği tarifine göz atın. Üstelik bu kitabın gelirinin tamamının TOÇEV’e aktarılacağını bilmek onu daha da anlamlı yapıyor!

Bu sene pandemi sebebiyle Sevgililer Günü’nü evde geçireceklerin sayısı oldukça fazla. Türkiye’nin en sevilen şeflerinin paylaştığı özel kutlama yemeği tarifleri, evlerde sevgiyle görsel ve lezzet şöleni yaratacak şef sofrası kurmak isteyenler için harika bir kaynak. Ayrıca gelirinin tamamı TOÇEV’e (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) iletileceği için Kutlamalar kitabı çok anlamlı bir Sevgililer Günü hediyesi olarak öne çıkıyor.

25 Özel Şef

Arda Türkmen, Burçak Kazdal, Cihan Kıpçak, Derin Arıbaş, Ebru Erke, Ece Zaim, Elif Edes Tapan, Esen Hünal, Gamze Bursa, Hazer Amani, İdil Yazar, İsmet Saz, Jale Balcı, Kaan Sakarya, Melih Demirel, Metin Süerkan, Murat Bozok, Murat Deniz Temel, Müge Ergül, Pınar İshakoğlu, Rafet İnce, Semen Öner, Tevfik Alparslan, Umut Karakuş, Zeynep Benhisavi Çelik, ‘Kutlamalar Kitabı’ için mutfaklarını açıp büyük bir keyifle kutlama yemeklerini yapıp, en mutlu anılarını paylaştı. 

Proje Kurucusu, uluslararası markalarda geçen 20 yıllık Marka ve Pazarlama İletişimi kariyerinin kurumsal hayat kısmına son verdikten sonra özel projelere imza atan, senelerdir TOÇEV’i destekleyen Özlem Ardıyok. Yıllardır çocukların gelişimi ve mutluluğunu merkeze alan TOÇEV’e yakışan bir kutlama hediye etmek için bu kutlama yemekleri projesini tasarlayan Ardıyok, 25 özel şefe ulaştı, anılarında yer etmiş kutlama yemeklerini sordu, şeflerle buluşup onlar yemeklerini yaparken fotoğraflarını çekti. Kutlama anılarıyla dolu KUTLAMALAR kitabını TOÇEV’e 25. Yıl hediyesi olarak hayata geçirdi.

KUTLAMALAR kitabını  TOÇEV Dükkan ve TOÇEV’in Trendyol ve Morhipo butiklerinde bulabilirsiniz. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.