Latest Posts

Umuda açılan şemsiye

İyiliğe Açılan Mağaza SosyalBen Store tarafından satışa çıkarılan ilk ürün olan şemsiye, yağmur damlalarını iyiliğe dönüştürmek için satışta!

Türkiye’de ve dünyanın birçok bölgesinde 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için saha ve eğitim çalışmaları yürüten SosyalBen Vakfı, taşımalı eğitimin uygulandığı bölgelerde yaşayan çocuklara umut olmayı sürdürüyor. 8. yılını kutlayan SosyalBen Vakfı yürüttüğü çalışmalara kaynak olabilmesi amacıyla kurduğu SosyalBen Store aracılığıyla yaptığı satışlarında sağladığı gelirle bugüne kadar 55.000 çocuğun hayatına dokundu. İyiliğe Açılan Mağaza’da not defteri, bez çanta, kalem ve telefon kılıfı gibi çeşitli ürünler satışa sunulurken, SosyalBen serüvenin başından beri satışta olan şemsiye ise yağmurlu havaların iyiliğe dönüşmesini sağlıyor.

Yağmurlu havaların olduğu şu günlerde, çocukların yeteneklerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine imkân sunmak isteyenler sadece bir şemsiye satın alarak çocukları gülümsemesine destek olabilme fırsatını yakalayabilir. SosyalBen Store’un satışa çıkardığı ilk ürün olan şemsiyeden elde edilen gelirler vakfın yürüttüğü çalışmalarda kullanılarak çocukların yeteneklerini keşfetmelerini sağlarken yağmurlu günleri daha anlamlı hale getiriyor.

Bin bir emekle yürüdüğümüz sosyal fayda yolumuzda sürdürülebilir fon sağlamak amacıyla satışını gerçekleştirdiğimiz şemsiyeler bizim için çok önemli. SosyalBen şemsiyesi bizim için sıradan bir ürün olmaktan öte, çalışmalarımıza devam edebilmemiz için bir motivasyon kaynağıdır. Çünkü kalabalıklar arasında dolaşan her SosyalBen şemsiyesi, bir çocuğun yüzündeki gülümsemenin sebebidir. Bu açıdan baktığımızda yağmurlu günler aslında umudu da beraberinde getirmektedir.

SosyalBen Vakfı Kurucusu Ece Çiftçi

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.