Latest Posts

Özgürlük ve eğlence…

Citroën Holidays, karavan tutkunlarını heyecanlandıran bir konsept… Citroën, Düsseldorf Karavan Fuarı’nda tanıtımını gerçekleştirdiği ‘Type Holidays’ ile tarzı teknoloji ile buluşturduğu farklı bir seyahat deneyimi sunuyor.

Avrupa’daki en büyük ikinci motokaravana dönüşüme uyumlu araç tedarikçisi konumundaki Citroën, 3 Eylül’de sona eren Düsseldorf Karavan Fuarı’nda Citroën Type Holidays tanıtımını gerçekleştirdi. Karavan, konaklama ve kamp aktivitelerini barındıran araç pazarının en köklü ve önemli oyuncularından biri olan Citroën, Type Holidays ile retro dış görünümü modern iç tasarımla birleştiriyor. Yakın zamanda Avrupa’daki Citroën yetkili satıcılarında satılması planlanan “Holidays”, kapsamlı ürün yelpazesiyle, şehir hayatından keyifli bir kaçamak yapmak için özgür ruhlu bir yol arkadaşı arayanlara konforlu çözümler sunacak.

Citroën, dünyanın önde gelen karavan etkinliklerinden biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda, Type Holidays ismindeki aracını tanıttı. Her zaman özgürlük ve konfor fikrinden ilham alan Citroën, hızla büyüyen bu pazara olan bağlılığını SpaceTourer üzerinden geliştirilen konsept ile gösteriyor. Konsept, ikonik Citroën Type H ile modern SpaceTourer’ı bir araya getiriyor. Yakın zamanda Avrupa’daki Citroën yetkili satıcılarında devreye alınacak “Holidays” isimli yeni ürün gamıyla, yeni bir iç mekan düzenlemesi programı da sunulmaya başlanıyor.

Citroën, başarılarının üzerine inşa ettiği ve aynı zamanda da büyüyen karavan pazarındaki etkinliğini genişletmeyi ve güçlendirmeyi planlıyor.

Sadece 2 metrelik yükseklik sayesinde kapalı otoparklara da girebiliyor

Özgürlük ve doğa tutkunları, kapıyı açıp yatağından muhteşem bir manzara seyretmek isteyenler ve hem bağımsızlığını hem de bütçesini düşünenler için Citroën Type Holidays uygun bir çözüm sağlıyor. Pek çok kişi karavan hayatına geçiş yaparken, neredeyse diledikleri her yere gidebiliyor. Yüksekliği sadece 2 metrenin altında olan Type Holidays, gerek şehir içindeki otoparklarda gerekse de plajlardaki park alanlarında rahatlıkla yer alabiliyor. Bu sayede tüm yıl boyunca günlük olarak da kullanılabiliyor. Avrupa’da her yıl yaklaşık 90.000 adet yeni araca denk gelen bu segment, tüm konaklama tipi araçlarının yarısından fazlasını oluşturuyor. “Van Life”, rekabetçi bir bütçeyle tüm konfor gereksinimlerini kapsayacak şekilde sınırsız seyahat özgürlüğü sunmasıyla özellikle gençler arasındaki popülerliğini artırıyor.

SpaceTourer’a ait nitelikler ve özel donanımlar

“Van Life” başarısını, yerleşim ve konfor açısından kat ettiği gelişmelere borçlu. Bu araçla, “Glamping” trendine uygun olarak kamp yapmak artık çok daha şık bir deneyime dönüşüyor. Citroën Type Holidays, Citroën SpaceTourer’ın ferahlık, konfor, sessiz çalışma karakteri, kolay erişim ve havadar iç mekan için iki sürgülü yan kapı, bağımsız açılan bagaj kapağı camı ve daha bir çok avantajı bünyesinde barındırıyor. Şehrin kargaşasından arzu ettikleri sürede uzaklaşmak ve diledikleri zaman da geri dönmek isteyen dört kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi Citroën Type Holidays sağlıyor.

Citroën, bu özel araçları hazırlamak üzere dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olarak Bravia Mobil ile iş birliği yapmış. Şirket, ideal bir seyahat deneyimi için gereken tüm ekipmanı Citroën Type Holidays’e eklemiş:

  • Citroën Type Holidays’in içindeki yaşam alanında dik durmayı sağlayan açılır tavan, gece modunda iki kişinin kalabileceği geniş bir yatak barındırıyor.
  • İki kişilik rahat bir yatak oluşturmak için yan yana iki koltuk açılabiliyor. Ayrıca bu koltuklar, depolama alanına yer açmak için de tamamen çıkarılabiliyor.
  • Aracın arkadaki yaşam alanına doğru dönebilen iki ön koltuğu da bulunuyor.
  • Pişirme alanı, lavabo ve buzdolabı gibi ekipmanları barındıran eksiksiz bir mini mutfak yerleştiriliyor.
  • Yemek veya çalışmak için katlanabilir bir masa ve eşyaları saklamak için birkaç dolap uygulanıyor.
  • Kabin içinde optimum sıcaklığı sağlamak üzere bir Webasto ısıtma sistemi ekleniyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.