Latest Posts

Neşeli sezon!..

Modern, rahat ve çok neşeli… Koton ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu ilhamını sıcaktan almış. Sezonun trendleri soft renkler, tropik grafikler, 3D baskılar ve hayvan desenleri ile zenginleşen koleksiyon rengarenk, eğlenceli ve çok rahat stillerden oluşuyor.

Koton Kız Çocuk Koleksiyonu; ilhamını sıcak bir yaz tatilinden almış. Tropik desenlerin etkisini sürdürdüğü koleksiyonda çizgiler ve batik desenlere brode kumaşlar eşlik etmiş. Fırfır detaylarının da bolca ön planda olduğu bu koleksiyonda, çocuksu neşe tüm koleksiyonda etkisini hissettiriyor. Şeftali tüyü, pembe, yeşil gibi canlı renkler görünümün tamamlayıcılarından.

Kız çocuk koleksiyonunda tulumlar, elbiseler, bluz ve şortlar gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Romantik izleri barındıran koleksiyonda büyük fiyonk detayları ön plana çıkarken fırfırlı ve brode yaka detaylı bluzlara, etek ve pantolonlar eşlik ediyor. Renk paletinde natürel tonlarla birlikte kullanılan pembeler, koleksiyon üzerinde tamamlayıcılık yaratıyor.

Kirli beyaz, şeker pembesi, sarı ve mavi tonları temaya tatlı bir neşe katarak koleksiyonu tamamlıyor. Denim stillerde ceket, tulum ve pantolonlar ile paraşüt kumaşlar ile sportif bir etki oluşturan pantolonlar kullanılıyor.

Koton Erkek Çocuk Koleksiyonu; Tropik Yaz Trendi, pastel renklerle geçiş zamanına uygun olarak işlendi. Renklerini doğal tonlardan alarak, taba, soft kahve, yanık hardal ve ekru tonları, mavi ve “strong purple” ile zenginleştirilen koleksiyonda tropik grafikler öne çıkıyor.

‘Sporty lifestyle’ trendinden ilham alan Active Wear teması, erkek çocuk koleksiyonunda önemli bir yer tutuyor. Günümüz trendi olan teknik kumaşlarla örme kumaş birliktelikleri, cut – sew detaylar, rahat ve konforlu boxy stillerle birleşmiş. Renk paletinde soft tonlar tercih edildiği koleksiyonda soft somon, sarı, ekru, taş tonları ve siyahlar ön planda. Silüetlerde kanguru ve kargo cep detayları, fermuarlar ile pratiklik sağlanmış.

Çamur boyama, dağınık doğal dokular, daha geniş pastoral grunge hissi çocuk koleksiyon hikayesine keyifli bir katkıda bulunmuş.

Bebek koleksiyonu çok eğlenceli!

Koton Bebek Koleksiyonu’nda; 3D çiçek baskıları, büyük fiyonk detayları, kırık beyazlar, pembe ve sarı renkler göze çarpıyor. Fırfır ve büzgü detaylı elbiseler, romantik tarza yeni bir bakış açısı kazandırmış. Bohem etkisiyle oluşturulan doğallığa, özüne dönmeye vurgu yapan bu koleksiyon, natürel ve siyah tonların birlikte kullanımıyla modern tasarımların geleneksel detaylarla birleştirildiği bir perspektif sunuyor. Etnik desenler, triko kumaşlar, doğal dokular ve nakış detayları ise koleksiyonu tamamlayan unsurlar.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.