Latest Posts

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi

Bugün macera dolu bir animasyon vizyona girdi. Animasyon tutkunlarının ve çocukların ilgisini çekecek Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi (Ladybug & Cat Noir: The Movie), şehirlerini korumak için süper kahramanlar Uğur Böceği ile Kara Kedi’ye dönüşen Parisli gençlerin hikayesini konu ediyor. Aynı isimli animasyon dizinin bir uyarlaması olan film, Parisli gençler Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste’in başlangıç hikâyesine odaklanıyor.

Film, güçlü süper kahramanlar Uğur Böceği ile Kara Kedi’ye dönüşen ve Işıklar Şehri’ni Atmaca Güve olarak bilinen tehlikeli bir süper kötüden korumak için güçlerini birleştiren Parisli gençler Marinette Dupain Cheng ve Adrien Agreste’in başlangıç hikâyesine odaklanıyor.

Paris’te geçen bu heyecan verici mucizevi başlangıç hikâyesinde, yeni bir liseye başlayacağı için gergin olan Marinette Dupain Cheng adındaki çekingen genç kız, eve dönüş yolunda Usta Fu olarak bilinen mistik bir yaşlı adamı bir arabanın çarpmasından kurtarır. Bunun üzerine Fu, Marinette’in, onu Uğur Böceği süper kahraman karakterine dönüştürecek sihirli mucize mücevhere sahip olması gereken doğru kişi olduğuna karar verir.

Marinette okulda ünlü milyoner tasarımcı Gabriel Agreste’nin pamuklara sarmalanmış oğlu Adrien’e âşık olur. Usta Fu’nun sihirli mücevheri Adrien’i de süper kahraman Kara Kedi’ye dönüştürür. Birbirlerinin gerçek kimliklerinin farkında olmasalar da ikili, süper kötü Atmaca Güve ile savaşmak için güçlerini birleştirmek zorundadırlar: Oysa Atmaca Güve, karısını hayata döndürmek için Mucize mücevherlerin kontrolünü ele geçirmek isteyen Adrien’in babasından başkası değildir.

Senaryo: Jeremy Zag, Bettina López Mendoza

Yapımcı: Anton Soumache, Jeremy Zag, Daisy Shang

Yönetmen: Jeremy Zag

Seslendirenler: Annouck Hautbois, Benjamin Bollen, Antoine Tome, Fanny Bloc

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.