Latest Posts

Her şey kontrol altında…

Uyandı mı? Ses ondan mı geldi? ŞŞŞŞ bi dakika… Bu cümleler sadece bebekli ve kamerasız evlerde olur… Evdeki huzurunuzu sağlayan yardımcı ürünlerden biri de bebek kameraları…

Bebekli hayat, kendi hayatımıza bebeği adapte ettiğimiz bir süreç… Belki de bir çoğumuz için tam tersi. Ancak sosyal hayatımızın ve eski alışkanlıklarımızın devam etmesi elbette ebeveynler olarak bizler için çok önemli.

Bu nedenle bebeğimiz için seçtiğimiz birçok kategori evin huzuruna etki eder.

İşte onlardan biri de bebek kameraları.

Kamera gerekli mi? Huzurlu ve keyifli bir yaşam için evet…

Gizem Kösoğlu Yılmaz – Bebek Alışveriş Danışmanı

Bebek Kamerası Alınmalı mı?

Evimiz küçük, odası çok yakında yine de almamız gerekir mi?

Ben zaten hep yanındayım ihtiyacım olmayacaktır… gibi düşüncelere ve sözlere sahip olabilirsiniz.

Ancak bebek doğduktan sonra eski hayatınızdaki gibi dilediğiniz saatte dilediğinizi yapma yüzdeniz değişecek. Dolayısı ile bebek uyurken kendinize yüzde 100 zaman ayırmalısınız.

Bebek kamerası alınmalı mı? Huzurlu ve keyifli bir yaşam için evet…

Evimiz küçük, odası çok yakın yine de almam gerekir mi?

Evinizin küçük ya da büyük olması bir kriter değil. Burada önemli olan nokta, kameraların evinize misafir geldiğinde, sohbet ederken, işinizi yaparken, eşinizle bir paylaşımda bulunurken ya da kitap okurken aklınızın sürekli bebeğinizde olmasını engelleyen, her duyduğunuz seste sohbeti ya da yaptığınız işi bırakmadan devam edebilmenizi sağlayan bir ürün olması.

Siz bir bireysiniz, sosyal olmak, keyif almak, kendinize zaman ayırmak, sevdiklerinizle olmak ya da tamamen sessiz ve yalnız olmak en büyük ihtiyacınız. Bu zamanları dolu dolu geçirdiğinizde bebeğinizle olan bağınız kuvvetlenirken daha keyifli ve istekli olmanızı sağlar.

Kamera çeşitleri neler? Hangisini tercih etmeliyim?

Çeşit ve marka çok. İlk önerim ihtiyacınıza uyan modeli tercih etmeniz. Eğer sadece ev içinden görüntüleme yeterli olacak ise elbette ev içi monitörlü olanlar yeterli olacaktır. Tam tersine iş hayatı ya da sosyal hayat dolayısı ile evin dışından da takip etmek istiyorsanız telefon ve tablet uyumlulardan almanız en doğrusu olacaktır. Eğer dışarıdayken bile bebeğinizle iletişime devam etmek ya da evdekilerle anlık direkt kamera üzerinden iletişim kurmak istiyorsanız da karşılıklı konuşma özelliği olanları tercih edebilirsiniz.

Kameraların birçoğunda çekim alanı bilgisi yer alır. Evinizde kullanacağınız alanı düşünerek model seçmeniz gerekebilir.

Bir de elbette satış sonrası desteğine ve teknolojisine güvenebileceğiniz bir marka seçmeniz de olası durumlarda sizin için yardımcı olacaktır.

Hangisini tercih etmeliyim diyenler, çeşit ve marka çok. İhtiyacınıza uyan modeli ve elbette satış sonrası desteğine güvendiğiniz bir markayı tercih edin!

Gizem Kösoğlu Yılmaz – Bebek Alışveriş Danışmanı

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.