Latest Posts

Geleceğe ışık

Pandora, UNICEF’e destek vermek amacıyla hazırladığı “Değişim Charm’ları” projesinin devamı niteliğindeki ‘’Işık Sallantılı Charm’ı’’ satışa sundu. Charm, gece gündüz parlamaya devam eden ışığıyla her çocuğun parlamayı bekleyen potansiyelini simgeliyor.

Pandora, daha parlak bir geleceği temsil etmek ve dünyanın dört bir yanındaki gençlerin potansiyelini kutlamak için karanlıkta ışıldayan charm tasarladı. UNICEF iş birliği ile hazırlanan Pandora charm’ı karanlıkta parlayan mavi camdan üretilmiş. Bu cam, ışığı gece gündüz demeden her zaman yansıtırken her çocuğun parlamayı bekleyen potansiyelini simgeliyor. Pandora ayrıca, her bir charm’ın satışından elde edilen gelirin bir miktarını UNICEF’e bağışlayacak.

Kurumsal Sürdürülebilirlik Direktörü Marissa Saretsky bu iş birliği ile ilgili: Gelecek nesillerin genç zihnini güçlendirmek konusunda her birimizin rolü var. Bu charm’dan elde edilecek gelir, UNICEF’in dünyanın her yerinde parlamayı bekleyen gençlere ve çocuklara imkan sağlamasında yardımcı olacak.” diyerek gençlere destek verdiğini ifade ediyor.

Pandora, UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.

Pandora, çocuklara ve gençlere öğrenme, kendilerini ifade etme ve gelecekte iş bulma fırsatları sağlamaya yardımcı olan UNICEF’in dünya çapındaki çalışmalarına katkı sağlıyor. “Değişim Charm’ları” ve diğer girişimler sayesinde Pandora ve takipçileri şimdiye dek UNICEF’e 6.2 milyon dolar bağışta bulunmuş. Bu bağışlar UNICEF’in bugüne kadar 17 milyon kız ve erkek çocuğa ulaşmasına katkıda sağlamış.

Pandora’nın desteğiyle UNICEF, Guatemala’daki eğitimcileri iletişim stratejileri ve pandemi koşullarının getirdiği eğitim engellerini aşmak için teknolojiyi kullanma konusunda eğitti. Çin’deki Pandora bağışları ise UNICEF’in beden eğitimi öğretmenleri yetiştirme projesini destekledi. Bu proje sayesinde ayrıca, 500 kırsal okuldaki 336.000’den fazla öğrencinin spor yoluyla daha iyi eğlenmelerine ve gelişmelerine yardımcı olundu. 120.000 öğrenci ve 6.000 öğretmen daha UNICEF’in Çin’deki Sosyal ve Duygusal Öğrenme kaynaklarından ve desteğinden yararlandı. Nepal’de ise Pandora, UNICEF’in savunmasız çocukların ve ergenlerin becerilerini geliştirmelerine ve yalnızca kendi yaşamlarında değil, aynı zamanda topluluklarında da değişiklik yaratmalarına yardımcı olma girişimlerini destekliyor.

Satın alınan her “Işık Sallantılı Charm” satışından elde edilen gelirin bir kısmı UNICEF’in dünya çapındaki programlarına bağışlanıyor. Pandora, hayranlarının hem UNICEF’e desteğini hem de her çocuğun sadece hayatta kalmasını değil, aynı zamanda gelişmesini de sağlayan çalışmalarına desteğini göstermeye olanak sağlıyor.

#PandoraforUNICEF #Charmsforchange

www.pandora.net/ universe/pandora-for-unicef/

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.