Latest Posts

Senin evin benim evim

Eğlenceli bir apartmanın renkli sakinleriyle tanışmaya hazır mısınız? Marianne Dubuc’un resimli öyküsü birbirinden sıcak komşu evlere konuk ediyor minikleri…

Ödüllü çizer Marianne Dubuc’un hem yazıp hem resimlediği “Senin Evin Benim Evim” raflarda yerini aldı. 3 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden bu resimli öykü, birbirinden sıcak komşu evlere konuk olmaya davet ediyor hepimizi. Kitabın sayısız ayrıntıyla bezenmiş resimleri, okurlara aynı anda birçok yaşantıyı izleme fırsatı sunuyor.

Pek çok detayla süslenmiş sayfaların her birinde ayrı bir macera, farklı bir ev… Bisküvi Sokak, 3 Numara’da Küçük Tavşan’ın doğum günü kutlanacak. Tüm komşular davetli. Kirpi Ailesi, Tilki Ailesi, herkes muhteşem bir gün yaşamaya hazırlanıyor. Nezle olan Bay Ayı bile!

Doğum günü heyecanına kapılmış Küçük Tavşan, ona yardımcı olmaya çalışan kız kardeşi Küçük Lili ve doğum günü partisine davetli olan herkes tatlı bir telaş içinde. Akşama hepsi Tavşan Ailesi’nin evinde toplanacak, biz de sayfalardaki detaylarla dolu resimler sayesinde tüm hazırlıkları takip edebileceğiz. Komşuluk ve yardımlaşma temalarını işleyen “Senin Evin Benim Evim”, birbirinden güzel evlere konuk olmamızı sağlayacak kocaman bir davetiye niteliği taşıyor.

Yazan ve Resimleyen: Marianne Dubuc

Yayınevi: Redhouse Kidz

Çeviren: Şirin Etik

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.