Latest Posts

Rengarenk duvarlar…

Çocukların sonsuz hayal güçlerinden alınan ilhamla tasarlanan Jotun’un çocuk odası renk koleksiyonu “Sevgili Dünya”, çocuk odalarını büyülü ve renkli bir oyun alanına dönüştürmeyi amaçlıyor. Koleksiyonda yer alan her renk, çocukların dünyayı keşfederken yaşadığı heyecanı ve macerayı yansıtıyor.

Çocukların dünyayı yetişkinlerden çok daha farklı, merakla ve heyecanla keşfetme biçimi var.  Onlar için her şey keşfedilmeyi bekleyen yeni bir macera. Onların gözünde dünya daha renkli, büyülü ve dolu dolu bir oyun alanı.

Çocukların sonsuz hayal gücü, Jotun’un yeni renk koleksiyonu “Sevgili Dünya”ya da ilham kaynağı olmuş. Sevgili Dünya Çocuk Odası Renk Koleksiyonu, çocuk odalarını hayal güçlerini yansıtan renklerle doldurmak için tasarlanmış. Koleksiyonda yer alan her renk, çocukların dünyamızı keşfe çıkacakları bir hikaye anlatıyor.

Sevgili Dünya ile Büyüleyici Oyun Alanları

Koleksiyon, denizlerin serin mavilerinden güneşin sıcak sarı tonlarına, ormanların huzur dolu yeşillerine kadar doğadaki renkleri çocuk odalarına taşıyarak doğanın huzurunu, canlılığını ve ferahlığını yansıtıyor. Bu renkler, çocuk odalarını sadece bir uyku alanı olmaktan çıkararak, büyüdükleri, öğrendikleri, hayal kurdukları canlı ve dinamik mekanlar haline getirmeyi amaçlıyor.

Koleksiyonda yer alan Sihirli Toprak temasıyla toprağın sihirli elementlerinden gelen kahverengi ve bej tonlarıyla çocuklar için dingin, güven veren, masalsı alanlar oluşturabilir, balıklar, deniz kabukları, kaplumbağalardan ilham alarak tasarlanan Sonsuz Deniz temasıyla çocukların okyanusların ve denizlerin büyüleyici dünyasını keşfedecekleri ilgi çekici görünümler elde edebilirsiniz. Neşeli Bahçe temasıyla ise şeftali tonları, rengarenk çiçeklerden esinlenen pembeler ve morlar ile çocuklarınızın hayal güçlerini sonsuzluğa taşıyabilirsiniz. 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.