Latest Posts

Patili dostlar başrolde!

Oppo, sıra dışı bir projeye imza attı. “OPPO’yla Bile Çekilemedi” isimli projede; ünlü isimlerin evcil hayvanları OPPO Reno6’nın 64 MP’lik kamerasının karşına geçti. #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarınızla yapacağınız her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapılacak.

Fotoğrafçı Sefa Yamak, patili dostlarımızın farklı sebeplerle kameraya bakmadığı birbirinden eğlenceli pozlarını yakaladı. Mart ayında eğlenceli bir yarışma ile devam eden projede; tüm hayvanseverlerden #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmaları isteniyor. Her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapılacak.

OPPO, yepyeni ve sıra dışı bir projeye daha imza attı. “OPPO’yla Bile Çekilemedi” isimli projede; Umut Eker, Didem Soydan, Alican Aytekin, Merve Oflaz, Fester Abdü ve Ezgi Lejon gibi ünlü isimlerin evcil hayvanları OPPO Reno6’nın 64 MP’lik kamerasının karşına geçti. Projede; ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak, patili dostlarımızın farklı sebeplerle kameraya bakmadığı birbirinden eğlenceli pozlarını yakaladı. Portre fotoğraf çekme özelliğiyle fark yaratan OPPO Reno6 ile özellikle ‘çekilemeyen’ birbirinden eğlenceli fotoğraflar ilk olarak şubat ayında Kanyon AVM’de ve Akasya AVM’de de sergilendi.

Ezgi Lejon ve Boby

Ünlü isimlerin en az kendileri kadar ünlü evcil hayvanları; Pamo, Kızım, Köpük, Şehsuvar, Boby ve Rita’nın kameraya asla bakmadığı ve bazen de kadrajdan çıktığı bu sıra dışı sergiyi ziyaret etmek isteyen sanatseverler, OPPO Türkiye ve ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından sergiyi ziyaret edebilir.  

Mart ayında eğlenceli bir yarışma ile devam eden projede; tüm hayvanseverlerden #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmaları isteniyor. OPPO Türkiye, #YineÇekilemedi etiketiyle yapılacak her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapacak. Hayvanseverleri hedef alan bu proje sayesinde böylece sevimli dostlarımızın da karnı doyacak.

#YineÇekilemedi etiketiyle paylaşılan fotoğraflar ise daha sonra jürinin beğenisine sunulacak. En iyi “çekilemedi” pozlarının sahipleri Sefa Yamak’ın stüdyosuna davet edilerek, OPPO Reno6 ile portreleri çekilecek ve çekilen porteler sosyal medya hesaplarından sergilenecek. Proje kapsamında ayrıca köpek eğitmeni Ezgi Lejon, doğru evcil hayvan portre çekimi için püf noktalarını hayvanseverler ile paylaşacak. 

Alican Aytekin ve Badem

“OPPO’yla bile Çekilemedi” projesinde yer alan ünlü isimler ve evcil hayvanları

  • Umut Eker- Pamo
  • Didem Soydan- Köpük
  • Merve Oflaz- Kızım
  • Alican Aytekin – Badem ve Rita
  • Fester Abdü- Şehsuvar
  • Ezgi Lejon- Boby

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.