Latest Posts

Gençler için anlamlı iş birliği

Ariş Pırlanta, gençlere Türkiye genelinde destek veren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile anlamlı bir iş birliğine girdi. Proje kapsamında Ariş Pırlanta, online alışveriş yapan her müşterisi adına TOG’a bağışta bulunarak gençlerin eğitimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. 

Ariş Pırlanta Satış ve Pazarlama Direktörü Eda Güzeliş

Ariş Pırlanta, gençlerin eğitimine katkıda bulunarak onların hayatlarına dokunmak amacıyla Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir yardım kampanyası başlattı. Bu proje kapsamında Ariş Pırlanta online alışveriş yapan her müşterisi adına TOG’a 250 TL bağışta bulunarak gençlerin eğitimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaç edinen ve onların değişim hayallerine destek olan TOG ile bu işbirliğine girmekten mutluluk duyduklarını belirten Ariş Pırlanta Satış ve Pazarlama Direktörü Eda Güzeliş iş birliği ile ilgili; “Geleceğimizi oluşturan ve toplumun en önemli yapı taşlarını oluşturan çocuklara ve gençlere her zaman önemli destekleri olan TOG’un bu anlam taşıyan sosyal sorumluluk projesinde yer almak bizim için de çok heyecan ve mutluluk verici’’ açıklamasını yaptı.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.