Latest Posts

Yeni bahar koleksiyonu

H&M, ikonik bebek markası Sophie la girafe ile gerçekleştirdiği işbirliğinin yeni bahar koleksiyonunu tanıttı. Bebeklerin ilkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği hafif ve havadar malzemelerden oluşan koleksiyonda zürafa baskıları öne çıkıyor.

H&M, 1961 yılında kurulan ikonik Fransız bebek markası Sophie la girafe ile yaptığı işbirliğinde yeni koleksiyon heyecanı yaşıyor. Yeni doğan bebekler için tasarlanan koleksiyon, yumuşak dokular ve dekoratif zürafa detaylarıyla dikkat çekiyor. Günlük kullanıma uygun kıyafetlerden, şık tasarımlara ve hediye setlerine kadar her ebeveynin ve yeni doğan bebeğin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler koleksiyonda yer alıyor. Sophie la girafe x H&M koleksiyonu, 21 Mart 2024 tarihinden itibaren online olarak hm.com.tr’de satışa sunulacak.

Sophie la girafe x H&M koleksiyonu, bebeğin ilk bahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği hafif ve havadar malzemelerden oluşuyor. Rahat jarse takımlar, tulumlar, elbiseler ve süslü yakalar, nakışlar ve fırfırlı etekler içeriyor. Aksesuarlar arasında şapkalar, çoraplar ve patikler yer alıyor. Renk paleti ise açık kahverengiler ve sıcak beyazlar gibi yumuşak tonlardan oluşuyor. Zürafaların yanı sıra Sophie’nin kendisi de baskılarda yer alıyor. Koleksiyondaki jarse pamuk ve örgüler %100 organik pamuk, pelüş ve romantik dokunuşlar içeriyor.

Sophie la girafe Genel Müdür Yardımcısı Stéphanie Arnaud, koleksiyon hakkında şunları söylüyor; “Bir moda koleksiyonu için H&M ile bir kez daha işbirliği yapmak heyecan verici. Sophie oyuncağı bebeklerin duyularını uyandırmak için tasarlandı ve organik pamuk ve yumuşak dokuların kullanıldığı koleksiyon parçaları sayesinde dokunma duygusunu keşfetmeleri bizi çok heyecanlandırıyor. Koleksiyonda yer alan mini zürafa desenleri, bebeklerin dikkatini çekmenin ve ebeveynleri memnun etmenin bir yolu!”

H&M Çocuk Giyim Tasarım ve Kreatif Müdürü Sofia Löfstedt ise yeni koleksiyon ile ilgili şu bilgileri paylaştı; “Sophie La girafe ile yeniden işbirliği yapmaktan çok heyecanlıyız. Koleksiyonda daha hafif mevsimlik malzemeler ve renkler kullanıldı, ancak süslü yakalar ve şalvar gibi rafine detaylar da ekledik. Küçük zürafa desenleri her bir parçayı karşı konulmaz ve hoş bir hediye haline getiriyor. Tüm parçalarımız oldukça uzun ömürlü ve her giysi kullanıldıktan sonra diğer bebeklere aktarılabilir.”

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.