Latest Posts

Lunapark Gezegeni

Tiyatro zamanı! Zorlu Çocuk Tiyatrosu 23 Ocak’tan itibaren Zorlu PSM’de Lunapark Gezegeni oyununu sahnelemeye başladı. Oyun çocuklar için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor.

19 yıldır 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Zorlu PSM’de yeniden sahneye alıyor. Zorlu Çocuk Tiyatrosu 23 Ocak’tan itibaren sahneye koyduğu Lunapark Gezegeni oyunuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ederek tüm çocukları rengarenk bir dünyaya götürüyor.

Lunapark Gezegeni, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor.

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına, 19 yıl önce kurulan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, yeniden sahnelerde. Müzik, dans ve birçok sanatı bünyesinde barındıran ve rengarenk bir dünyanın kapılarını aralayan Lunapark Gezegeni oyunu 4 yaş üstü tüm tiyatroseverler için…

Oyunda rol alan profesyonel oyuncu ve dansçılar, çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde perdelerini açan Lunapark Gezegeni, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da önemli olduğunu anlatıyor. Bir müzikal atmosferinde geçen oyun, rengarenk enerjisi ile çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluştururken öğretici mesajlar içeriyor.

Lunapark Gezegeni 31 Ocak ve 1,6,20 ve 27 Şubat’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyircilerle buluşacak. İki farklı seansta gerçekleştirilecek oyunların biletleri passo.com.tr’de satışta!

Kapı Açılış: 10.30 ve 12.30

Lunapark Gezegeni: 11.00 ve 13.00

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.