Home YAŞAM İnci zarafeti…

İnci zarafeti…

0
123

Zaman zaman ufak hediyelerle kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirmek için Pandora’nın zarif inci koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Zamansız zarafeti doğa ile buluşturan koleksiyon ile Pandora baharın gelişini kutluyor. Koleksiyonda yer alan ürünleri annenize alabileceğiniz en şık hediyelerden biri olarak not edebilirsiniz.

Doğanın bize hediyesi ilham dolu İlkbahara geçerken Pandora’nın yeni tasarımlarıyla mevsimsel değişimin güzelliğini keşfetmeye hazır mısınız? Pandora Timeless koleksiyonuna katılan tatlı su kültür inciler, baharın getirdiği yeni olasılıklardan ilham alarak sonsuz kişiselleştirme olanağı sağlıyor. Baharın taze cazibesi havadaki değişimi, doğanın güzelliğini ve enerjisini yansıtırken Pandora’da zarif ve ışıltılı inciler bir araya gelmiş. Baharın heyecanını stil sahibi incilerle karşılayın!

Yeni koleksiyon için, Pandora Kreatif Direktörleri A. Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo’nun açıklamaları şu şekilde; ”Pandora’da, bir klasiği modern bir mercekle yeniden ele alarak, stile yeni bir hareket getirmek için işlenmiş tatlı su kültür incilerini Pandora Timeless’a getiriyoruz, Bu mücevherlerdeki ayrıntı seviyesi yeni tasarımları çok güçlü kılıyor. İncilerle stilimizi havalı şekillerde yeniden yorumlamak için pek çok fırsat görüyoruz.’’

Koleksiyonda yer alan ürünlere yakından göz atalım;

Benzersiz inciler… Okyanusun ruhunu taşıyan inciler stil sahibi annelerin merceğine girebilir! İnciler, yumuşak, zarif parlaklıkları ve doğal ışıltılarıyla, Antik Yunan döneminden bu yana kesme gerektirmeden tıpkı doğanın onları son hallerinde yarattığı gibi muhteşem ve doğal olarak oluşturdukları şekliyle göz kamaştırıcı.

Parlak mı, ışıltılı mı yoksa ikisi mi? Pandora’nın eşleştirmesi ve birlikte kullanması kolay, detaylıca işlenmiş tatlı su kültür incili yüzükleri koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından. Yüzükler, üst üste ve sonsuz kişiselleştirme seçenekleri ile öne çıkıyor.

İddialı boncuklar Gözdesi boncuklu bileklik ve kolyelere yerleştirilen tek bir işlenmiş tatlı su kültür incisi hassas ayrıntılarıyla oldukça zarif.

Her iki dünyanın da en iyisi Pandora’nın ışıltılı taşları ile bir araya gelen incili küpeler de zamansız tarzlarıyla aynı anda hem ışıltılı hem de parlaklık sunarak yumuşak dokusuyla mevsimin ışıltısını stiline taşımak isteyenler için ideal.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here