Latest Posts

İlk okuma hikayeleri

Okumaya yeni başlayan çocuklar için; çeşitlilik içeren kelime hazinesi, mizahi tarzı ve beklenmedik sonlarıyla dikkat çeken ‘İlk Okuma Hikayeleri’ne iki yeni kitap katıldı. Çiçeği burnunda okurlara okumayı sevdiren serinin on birinci ve on ikinci kitaplarının kahramanı; İndia.

India Desjardins’in kaleme aldığı, illüstratör Pascal Girard’ın resimlediği İndia Hastaveİndia’nın Aklı Bir Karış Havada’ satışa sunuldu.

Serinin ilk kitapları Marifetli Simon, Simon’un Kuralları, Geciken Robert, Robert Büyüyünce, Chloe ve Hayvanlar, Gezgin Chloe, Büyük Sporcu Dominique, Dominique ve Arkadaşları, Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya’dan sonra sıra İndia’nın serüvenine geldi.

İndia Hasta, hastalık, alerji, plasebo gibi kavramlarla çocuklarda hastalıkla baş etme duygusunu pekiştirmeyi hedefliyor.  

İndia sıklıkla sağlık sorunları yaşar. Neyse ki sevdikleri hep yanındadır!

İndia’nın Aklı Bir Karış Havada kitabındaysa, “Aklım bir karış havada olduğunda, ne istersem onu hayal ederim” diyen İndia ile çocukların hayal dünyasına keyifli bir yolculuk yapıyor.

Sıklıkla İndia’nın aklı bir karış havadadır. Peki senin?

Çevirmenliğini Göyçen Gülce Karagöz’ün yaptığı İndia Hasta ve İndia’nın Aklı Bir Karış Havada hep kitap logosuyla satışa sunuldu.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.