Latest Posts

‘Dünya’nın bana ihtiyacı var!’

BigChefs, sosyal duyarlılığı olan projelerine bir yenisi ekledi. Abm Yayınları iş birliğiyle minik misafirlerine özel bir rehber kitapçık tasarlayan BigChefs, çocuklara geri dönüşümün ve sıfır atıkla yaşamın önemini eğlenceli oyunlarla anlatarak, gelecek nesillerin farkındalığına katkı sağlamayı hedefliyor.

Cafe/brasserie zincir markası BigChefs, iklim krizine dikkat çekmek, dünyamızı iyileştirmek ve gelecek nesillere daha yaşanır bir gezegen bırakmak için bugünün çocuklarında farkındalık yaratacak bir projeyi hayata geçirdi. Amb yayınları iş birliğiyle minik misafirlere özel hazırlanan aktivite kitapçığı Dünya’nın Bana İhtiyacı Var’, biyoçeşitliliğin, geri dönüşümün ve sıfır atıkla yaşamın önemini eğlenceli, düşündürücü oyunlarla anlatıyor.

Farkında çocuk, farkında nesil

Farkında çocuk farkında nesil anlayışıyla hayata geçen ve içerisinde 16 ayrı etkinlik yer alan aktivite kitapçığı ile BigChefs’in minik misafirleri, dünyamız ve mavi gezen, geri dönüşüm, ileri dönüşüm, doğaya ve dünyaya saygı, sıfır atık ile yaşam konularında faydalı ve eğlenceli bir yolculuğa çıkacak. 4-7 yaş arasında çocukların doğaya ve çevreye saygı ile ilgili farkındalık düzeylerini artırmayı hedefleyen kitapçık, aileler ile birlikte yapılacak birbirinden güzel aktiviteler de içeriyor. Çocukların anlayacağı bir dilde, bir ağacın nasıl yetiştiği, kompostun ne olduğu gibi konuları işleyen kitap, tüm BigChef’lerde ücretsiz olarak yer alacak. İsteyen minklerin vlerine de götürebileceği bu rehber kitapçığı BigChefs ziyaretlerinizde isteyebilirsiniz.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.