Latest Posts

23 Nisan’a özel atölye

Türkiye’de Red art İstanbul’un temsil ettiği, İran’ın en ünlü çağdaş sanatçılarından Hamid Tolouei Fard, Maximum Uniq Çocuk Festivali’nde! Çocukların hayal gücünü özgür kılan resim atölyesi 22-23 Nisan’da…

Dünyanın pek çok şehrinde sergileri gerçekleşen ve müzelerde eserleri yer alan Hamid Tolouei Fard, erken yaşta ustalaştığı kaligrafiyle günümüzün pop kültür öğelerini yeniden yorumlayan özel bir sanatçı.

İstanbul’da yaşayan, iyi derecede Türkçe konuşan ve gerçekleştirdiği TENTEN İSTANBUL adlı son solo sergisi ile beğeni toplayan sanatçı, bu kez çocuklarla beraber çok özel bir çalışmaya imza atacak.

22 – 23 Nisan tarihlerinde, Maximum Uniq Çocuk Festivali’nin onur konuğu olarak çocuklara yönelik 2 atölye çalışması gerçekleştirecek olan Hamid Tolouei Fard, resim yapmayı seven 6 yaş ve üstü çocukları hayal gücünün özgür yaratıcılığı ile sürprizli bir çalışmaya davet ediyor.

Bireysel başlayan ama kolektif bir sonuca odaklanan bu renk ve neşe dolu atölye çalışması çocuklar için değerli bir deneyime dönüşecek.

Sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleşecek olan bu özel çalışma 22 ve 23 Nisan’da saat 10:00 – 11:30 arasında gerçekleşecek. Biletler Biletix’te… https://www.biletix.com/etkinlik/25AL5/TURKIYE/tr

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.