Latest Posts

TEGV 27 yaşında

TEGV’den 27. yaşında yeni web sitesi. Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), yeni yaşına yenilenen web sitesiyle girdi.

Faaliyetlerine başladığı 1995 yılından bu yana 90 bini aşkın gönüllüsünün desteğiyle yaklaşık 3 milyon çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasını sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), yenilenen web sitesini yaş gününde kullanıma açtı. Yenilenen yüzüyle 23 Ocak’ta kullanıma açılan www.tegv.org adresinde TEGV’in faaliyetlerine, etkinlik içeriklerine, bağış seçenekleri ve daha pek çok fazla konuya rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), yeni yaşına yenilenen web sitesiyle girdi. Yenilenen yüzüyle www.tegv.org TEGV’in 27’nci yaş günü olan 23 Ocak’ta kullanıma sunuldu. Kurulduğu 1995 yılından bugüne yaklaşık 3 milyon çocuğa nitelikli eğitim desteği sunan TEGV, yeni çağın getirdiği dijital donanıma da uyum sağlayarak çalışmalarını sürdürüyor. 2020 itibariyle uzaktan eğitim çalışmalarına da başlayan TEGV, bu sayede Türkiye’nin her yerinden daha fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor.

Dijital çağı yakalayan TEGV, bunun yanı sıra özverili bir çalışmanın sonucunda tüm cihazlara uyumlu tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile yeni web sitesini yayına aldı. Görsel olarak zengin bir içeriğe sahip sitede, TEGV’in eğitim içeriklerine, gönüllü faaliyetlerine, kampanyalarına, etkinlik içeriklerine, bağış seçenekleri ve daha pek çok fazla konuya rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.