Latest Posts

Sıcacık işbirliği

Milka, Down Sendromlu çocukların kalplerini ısıtacak bir işbirliğine imza attı. İş bieliği kapsamında, Getir üzerinden sipariş verilen Milka tablet çikolata ürünlerinin geliri Türkiye Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak.

Mondelēz International’ın lezzetini yüzde 100 Alp sütünden alan çikolata markası Milka, Getir iş birliği ile gerçekleştirdiği kampanya ile yeni yıl öncesi çikolata tutkunlarının kalplerini ısıtacak bir iyilik hareketi başlattı. 28 Kasım – 11 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Getir üzerinden sipariş verilen Milka tablet çikolata ürünlerinin geliri Türkiye Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak. Yapılan bağış sayesinde Down Sendromlu çocukların bağımsız, üretken ve toplumla bütünleşen bir yaşam kurabilmelerini sağlamalarına destek olunacak.

Kampanya kapsamında düşüncelerini paylaşan Mondelez International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz “Her Down Sendromlu birey hayatımıza + 1 değer katıyor. Getir iş birliğinde başlattığımız bu kampanya ile biz de Down Sendromlu çocukların eğitimine destek olup hayatlarına dokunmak için yola çıktık. Bu sayede onların topluma uyum içinde kazandırılması ve eğitimleri konusunda planlanan çalışmalara katkı sağlanacak. Bu, bizler için paha biçilemez bir mutluluk kaynağı. Kalpleri yumuşatmanın, özellikle de çocukların kalplerini yumuşatmanın tadı gerçekten bambaşka ve paha biçilemez.” dedi.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.