Latest Posts

Kiri ailesine yeni üye; labne

‘Önceliğimiz çocuklar’ diyen Bel Grup, Kiri ailesine yeni katılan ‘Kiri Labne’yi tanıttı. Kiri Labne tanıtımı için ünlü isimlerle gastronomi atölyesi düzenlendi.

Kiri Labne; lezzeti ve kolay sürülebilir kıvamı ile sektöre giriş yaptı. Kiri’nin en yeni lezzeti Kiri Labne, mutfak tutkunu olan cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle Ulus 29’da çok keyifli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. BEL Türkiye Genel Müdürü Aytekin Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Aslıhan Doğan Turan, Buse Terim, Ceylan Çapa, Hazal Filiz Küçükköse, Hatice Şendil, Bestemsu Özdemir, Gizem Hatipoğlu ve Burcu Şendir gibi isimler katıldı.

Bel Türkiye Pazarlama Müdürü Gizem Kaymakoğlu, Bel Türkiye Genel Müdürü Aytekin Yıldız, Bel Türkiye Kıdemli Müdür Ayşegül Demirci

Etkinlikte markanın yeni ürünü Kiri Labne hakkında konuşan BEL Türkiye Genel Müdürü Aytekin Yıldız şunları söyledi:

 ‘’Herkes için iyilik’’ sloganımızla 150 yıllık bir mirası sahiplenen BEL Türkiye olarak, dünya çapında 33 peynir üretim tesisi ve 12,700 üzerinde çalışanımızla serüvenimize emin adımlarla devam ediyoruz. Pandemi döneminde ve yeni normale alıştığımız bu süre zarfında da mutfak lezzetlerine olan talep artışı yeni tatlara olan ihtiyaçları da ortaya çıkardı. Bu yıl bu ihtiyaçları da göz önünde bulundurup, iyiliğin küçük anlarda var olduğuna inanarak geliştirdiğimiz yeni ürünümüz Kiri Labne ile lezzetlerimize bir yenisini daha ekledik. Bel Türkiye fabrikamızda başta ülkemiz iç pazarı olmak üzere Bel Group’un yurtdışı pazarları için de üretiyor, böylelikle ülkemizin tarımsal üretimine de destek veriyoruz. Türkiye pazarına güveniyoruz, yeni yatırımlarımızla ülke ekonomisine, istihdamına ve yerel kalkınmasına katma değer sağlıyoruz’’.

Tatlı ve tuzlu reçetelerde rahatlıkla kullanılan kalsiyum ve yüksek D Vitamini kaynağı Kiri Labne, 2 farklı gramajla satışa sunuluyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.