Latest Posts

Eğitimde fırsat eşitliği!

Doğum günü kutlaması, yeni iş ve nikâh tebriği gibi özel günler için çeşitli formatlarda bağış sertifikaları hazırlayan Darüşşafaka Cemiyeti; özel gün sertifikaları aracılığıyla “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna katkıda bulunmak isteyenlere destek imkanı sunuyor.

159 yıldır, “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencilere 8 yıl boyunca yatılı, ücretsiz kolej eğitimi imkânı sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti daha çok çocuğu nitelikli eğitimle hayallerine kavuşturmak amacıyla; Bağış Kartı, Teşekkür Sertifikası, Nikâh Tebrik Sertifikası, Nikâh Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Doğum Günü Tebrik Sertifikası, Yenidoğan Tebrik Sertifikası, Geçmiş Olsun, Yeni İş, Terfi, Özür Dilerim, İçimden Geldi gibi özel gün ve durumlar için sertifikalar hazırladı. Eğitim sevdalıları tüm özel günlerde bu sertifikaları tercih ederek Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine kaynak yaratıyor ve sevdiklerine de bir çocuğun nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkı vermenin mutluluğunu yaşatıyor.

Hediye arama ve özel günleri unutma stresiniz bitebilir…

Özel gün sertifikalarını geliştiren Darüşşafaka, elektronik bağış sertifikalarına ileri tarihli gönderim özelliği de ekledi.  Bu özellik sayesinde Darüşşafaka’nın e-bağış sertifikalarını, istediğiniz tarihte, sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Tüm özel günlerinizi, sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak için şimdiden bağış yaparak, değer verdiğiniz insanların özel günlerini unutma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Sesli elektronik sertifikalarla sevdiklerinizi şaşırtın!

Alışılmışın dışında bir sertifika ile sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın özel günlerini kutlamak ya da onlara dilediğiniz bir mesajı göndermek için Darüşşafaka’nın Sesli Sertifikası’nı da kullanabilirsiniz. Sesiniz sevdiklerinize ulaşırken, yaptığınız bağış da “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna güç katmış olacak.

Bağışlarınız eğitimle yaşamları değiştiriyor!

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Güleç; özel gün sertifikalarının Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimi için önemli bir kaynak yarattığını ifade ediyor.

Detaylar için: https://www.darussafaka.org/bagis?c=ozel-gun-bagislari

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.