Latest Posts

Doğadan ilham alan koleksiyon

Pelin Akil ve LC Waikiki, güzel bir işbirliğine imza atarak doğadan ilham alan koleksiyon için bir araya geldi. Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki’ koleksiyonu anneler ve çocukları arasındaki eşsiz bağdan yola çıkarak tasarlanmış.

Annelik… Her şeyin çok ötesinde, her gün yeniden yazılan bir hikâye… Oyuncu Pelin Akil Altan, bu hikâyeyi LC Waikiki ile birlikte tasarladığı koleksiyonla anlatmak için bir araya geldi.  Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki Koleksiyonu, ilhamını doğanın kendine has renk ve dokularından almış. 

Anne ve kız çocuklarının birlikte giyinebilecekleri özel kombinler sunan koleksiyonda, klasik tasarımlar modern bir yaklaşımla buluşuyor. Anneler ve kızları için hazırlanan koleksiyon, çiçek motiflerinin öne çıktığı modelleri, büzgülü volan detayları ve kıvrımlı kesimleri ile öne çıkıyor. 

Sevilen oyuncu Pelin Akil Altan, annelik deneyiminin ardından anne ve çocuk giyimi üzere edindiği içgörüleri ve ihtiyaçları LC Waikiki ile bu koleksiyona taşımış. Koleksiyon, masal konseptini içeren temasıyla, anne ve çocuklar arasındaki eşsiz bağdan doğan özel bir dünyayı temsil ediyor. Bir yıl boyunca sürecek Linalin by Pelin Akil x LC Waikiki iş birliğinin ilk koleksiyonu olan serinin devamının ilerleyen dönemde geleceği belirtildi.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.