Latest Posts

Destek olan kırtasiye seti!

Metro Türkiye’nin Erdil Yaşaroğlu tasarımlarıyla hazırladığı kırtasiye seti eylül ayında satışa sunulacak. Seti alanlar, geri dönüştürülmüş ürünlerle çocuklara sürdürülebilirliği öğretirken Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) da destek oluyor.

Metro Türkiye, okula dönüş döneminde de sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratacak bir iş birliğine imza attı. Öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayan Metro Türkiye, bu yıl çocuklarda çevre bilincini artırmak ve onlara geri dönüşümün faydalarını anlatmak için ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu’nun özel tasarımıyla hayat bulan, geri dönüştürülmüş ve ahşap ürünlerden oluşan kırtasiye setini 1 Eylül itibarıyla raflarına taşıyor. Kırtasiye setini satın alan aileler aynı zamanda Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) da destek olmuş olacak.

Kırtasiye seti içinde; geri dönüştürülmüş ve ahşap malzemelerden üretilmiş defter, kalem, cetvel ve kalemtraş yer alıyor.

Erdil Yaşaroğlu’nun projeye özel olarak hazırladığı tasarımlarının yer aldığı geri dönüştürülmüş ve ahşap malzemelerden üretilmiş defter, kalem, cetvel ve kalemtraştan oluşan kırtasiye seti ile çocuklara eğlenceli bir şekilde sürdürülebilirlik ve çevresel duyarlılık konusunda farkındalık kazandırmak hedefleniyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.