Latest Posts

Den-G’nin maceraları

Aslı Tandoğan’ın kaleme aldığı ‘Den-G’nin Maceraları çocuklara sindirim sisteminde dengenin önemini eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Sanofi’nin takviye edici gıda ürün markası Enterogermina, çocuklara erken yaşta bağırsak sağlığının önemini eğlendirerek öğretmek ve aileleri de bu konuda bilinçlendirmek üzere bir kitap serisine imza attı. Oyuncu Aslı Tandoğan tarafından kaleme alınan ‘Den-G’nin Maceraları’ adlı seri, moderatörlüğünü Pınar Altuğ’un gerçekleştirdiği basın toplantısında tanıtıldı. Toplantıda Aslı Tandoğan’ın yanı sıra Uzm. Dr. Melis Bayram Şirinoğlu ve Sanofi Türkiye Tüketici Sağlığı Genel Müdürü Cherif Omar yer aldı.

Neşeli Oyunlar, Keşif Gezisi, Çılgın Tatil, Okul Heyecanı ve Yaşasın Kar Yağıyor adında beş ayrı kitaptan oluşan seri; kitabın kahramanı Deniz hikayedeki adı ile Den-G, köpeği Rahat ve ailesiyle birlikte bir yandan mevsimler, aylar, ülkemizin coğrafi bölgeleri, tarihi güzellikleri, vücudumuzun organları ve görevleri hakkında bilgi verirken bir yandan da sindirim ve bağışıklık sisteminin yaşamımızdaki önemini anlatıyor. ‘Den-G’nin Maceraları’ serisi, çocukların yaşadıkları bağırsak problemleri, bağırsaktaki iyi bakteriler ve kötü bakteriler arasındaki dengenin önemini öykü ve etkinlikler aracılığıyla daha kolay anlamalarına imkân veriyor.

Den-G’nin Maceraları adlı kitap serisi Enterogermina satın alan tüketicilerle ücretsiz olarak buluşacak.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.