Latest Posts

Bay Oskar Şehirde

Sevilen çizer Jim Field’den İngilizce-Türkçe yeni sözcükler öğrenmeyi çocuklar için keyifli hale getiren yepyeni bir resimli öykü kitabı: Bay Oskar Şehirde…

İlgi çekici detaylarla oluşturulmuş sahneler eşliğinde okurları şehir hayatında hem eğlenceli hem de eğitici bir yolculuğa çıkaran ‘Bay Oskar Şehirde’, Redhouse Kidz etiketiyle raflarda yerini aldı.

Ödüllü çizer Jim Field, Bay Oskar Şehirde adlı kitabıyla yeniden çocuklarla buluştu! Bu yeni kitapta Bay Oskar’ın başına  gelen komik maceranın izini sürüyor, o sırada İngilizce ve Türkçe yeni sözcüklerle tanışıyoruz. Detaylarla bezeli rengârenk çizimler kitabın vadettiği okuma ve öğrenme deneyimini son derece keyifli hale getiriyor.  

Bay Oskar, heyecanlı bir macerayla geri döndü! Sevgili arkadaşı Japon balığı Luna tam da doğum gününden önce ortadan kaybolunca, Bay Oskar ve arkadaşları şehrin dört bir yanında onu aramaya çıkıyorlar. Parkları, müzeleri, şehir merkezini ve daha bir çok yeri araştırken pek çok İngilizce sözcük öğreniyorlar. Luna’yı bulmak pek de kolay olmayacak!

Yazan ve Resimleyen: Jim Field

Yayınevi: Redhouse Kidz

Türü: Resimli Öykü

Yaş Grubu: 5 yaş ve üzeri

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.