Latest Posts

Antibakteriyel kurşun kalem!

Hijyenin son derece önemli olduğu bir dönemde Adel Kalemcilik’ten güzel bir haber geldi. Adel Kalemcilik antibakteriyel kurşun kalem ürettiğini duyurdu. Üzerlerinde bulunan özel boya, kalem yüzeyinde bakterilerin tutunmasını %99,9 oranında engelliyor.

Tüm dünyanın Covid-19 salgını ile mücadele ettiği dönemde kırtasiye sektöründe TSE’den Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi alan ilk şirket olan Adel Kalemcilik, yenilikçi bakış açısı ile ürettiği antibakteriyel kurşun kalemleri tüketicisi ile buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez üretilen antibakteriyel kurşun kalemlerin satışına başlandı.

Antibakteriyel ürün serisinin devamı gelecek

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı laboratuvarlarda yapılan testlere göre; antibakteriyel kurşun kalemlerin üzerlerinde bulunan özel boya, kalem yüzeyinde bakterilerin tutunmasını %99,9 oranında engelliyor. Üç renk seçeneği ile tüketicilerin kullanımına sunulan antibakteriyel kurşun kalemler, yuvarlak gövdesi ile kolay tutuş imkanı sağlıyor.

Antibakteriyel ürün serisinin devamı niteliğinde olması planlanan antibakteriyel boya kalemi ve antibakteriyel silginin de okula dönüş döneminde tüketici ile buluşması hedefleniyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.