Latest Posts

Aile taksisi…

Citroën, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı taksi dönüşüm projesinde Jumpy Spacetourer modeli ile yerini alıyor. İstanbulluları “Geniş ve Lüks Aile Taksisi”kavramıyla tanıştıracak model, hem engelli ulaşımı hem de çocukla şehir içi ulaşımda konforu odak noktasına taşıyor.

Konforu ön planda tutan yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden olan Citroën, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı taksi dönüşüm projesinde Jumpy Spacetourer modeli ile yerini alıyor. Geniş iç hacmi, teknolojik özellikleri ve sessiz motoruyla İstanbulluların ulaşım ihtiyaçlarına konfor katacak Jumpy Spacetourer, engellilere uygun karoseri ve TSE onaylı üstyapılara uygun tasarımı ile “Geniş ve Lüks Aile Taksisi” kavramını şehir hayatına kazandıracak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, mevcut taksi adedine ek olarak dönüştürülecek araçlarla, taksi probleminin çözümü ve taksi adedinin artırılmasını hedefliyor.

İşlevsiz hatların kapatılması ve hattaki araç sayısının azaltılması sonucu minibüs/dolmuşları taksiye dönüştüren proje ile “Geniş ve Lüks Aile Taksisi” kavramı, İstanbulluların hayatına girmeye hazırlanıyor. Mevcut taksi adedine ek olarak dönüştürülecek araçlarla, taksi probleminin çözümü, taksi adedin ve engelli erişiminin de artırılması hedefleniyor.

Çocuklu geniş aileler için konforlu seçenek

Her iki tarafta yer alan sürgülü kapıları ile esnek bir kullanıma sahip olan Citroën Jumpy Spacetourer, otomatik vitesle kombine edilen güçlü ve sessiz motoru, en yeni teknolojiye sahip donanım ve konfor öğeleriyle İstanbullulara fayda sağlayacak bu projede yerini alarak özellikle şehir içi ulaşımına değer kazandırmaya hazırlanıyor. Citroën Jumpy Spacetourer, engelli erişimine uygun ve lüks taksi kullanımına dönüştürülmeye elverişli bir model olarak oldukça iddialı.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.