Latest Posts

Summer Kids Camp

Eğlence, spor ve lezzet dolu bir yaza hazır mıyız? Herkes tatili bekliyor! Çocuklara aileleriyle birlikte katılabilecekleri bir kamp alternatifi sunan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, 19-25 Haziran’da ‘Summer Kid Camp’ı düzenliyor.

Özel etkinliklerle dolu ve tamamen çocuklara yönelik içeriklerle oluşturulmuş Summer Kids Camp’te misafirler; müzik, dans, spor ve sanat deneyimini bir arada yaşayacak.

Çocukların tatil yaparken de spor, sanat ve üretmekten uzak kalmaması ve tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla planlanan Summer Kids Camp’te Mert Dolapçıoğlu ile Çizim Atölyesi ile minik misafirler ayrıca karikatür çizmeyi de deneyimleyecekler.

Tüm etkinlikler çocuklara özel olarak tasarlanırken çocuk yogası, pizza yapım atölyesi, drama ile boyama, gezegenlerin keşfi, lego atölyesi gibi özel içerikli atölyelerle çocuklar dansla, sanatla, sporla buluşmuş olacak.

Ultra her şey dahil konseptiyle, yemyeşil doğasıyla, sessiz ve sakin Torba koyunda keyifli ve mutlu bir tatil geçirmek isteyen misafirler çocuklarıyla birlikte hazine avı yapabilecek, havuz oyunları, basketbol-voleybol turnuvaları ve masa tenisiyle yaza başlarken sporun enerjisini çocuklarıyla birlikte yaşama fırsatı bulabilecekler. Otel içerisindeki Kids Club kamp süresince çocukları seramik, atıklardan üretim ve mini defile etkinlikleri de bekliyor.

Summer Kids Camp 19-25 Haziran’da…

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.