Latest Posts

Sepette iyilik

Trendyol, ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’nden yapılan satışların tüm gelirini sivil toplum kuruluşlarına aktararak çocukların bayramında onlara dokunmayı hedefliyor.

Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel oluşturduğu ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ ile çocuklar yararına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına destek oluyor. Trendyol, butikten yapılan alışverişlerden elde edilen gelirlerin tamamını  sivil toplum kuruluşlarına aktararak çocukların eğitimine, sağlığına ve geleceğine katkıda bulunmayı hedeflemiş.

Toplumun refahı için çalışan sivil toplum kuruluşlarını Sepette İyilik Hareketi ile desteklemeye devam eden Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ni oluşturdu.  

Trendyol, aralarında Gülmek İyileştirir, Türk Eğitim Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, SosyalBen, Otizimli Bireyleri Destekleme Vakfı, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı, Çocuklar Gülsün Diye, TEGV, Tohum Otizm Derneği, Çocuk Eğitim Derneği, Bilim Kahramanları, İZEV, Bir Dilek Tut, Darüşşafaka, KALBEN, LÖDER, KODLUYORUZ, YGA, TED, SERÇEV, KORUNCUK, Down Sendromu Derneği ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ürünlerinin de yer aldığı butikten gerçekleştirilen satışların tüm gelirlerini sivil toplum kuruluşlarına aktararak çocukların geleceğine umut oluyor.

‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’nde 23 sivil toplum kuruluşunun çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından aksesuarlara kadar bin 188 adet  ürünü yer alıyor. 5 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ürünlere link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.