Latest Posts

Sen oku!

Happy People Project, Türk Eğitim Vakfının Ramazan Bayramı’na yönelik ‘Onlar okumak istiyor, okutmak ister misin” bağış kampanyasının reklam filmini hayata geçirdi. Tıp fakültesini kazanan kız kardeşinin okuması için, kendi okuduğu üniversiteyi dondurmak zorunda kalacak olan ablanın duygu yüklü konuşmasının aktarıldığı reklam filminde, Türk Eğitim Vakfı’na yapılacak bağışlarla, gençlerin okuması ve ülkemizin geleceği olması vurgusu yapılıyor.

Her yıl binlerce üniversite öğrencisi en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için kazandığı üniversiteyi bırakmak zorunda kalıyor. Türk Eğitim Vakfının (TEV) Ramazan Bayramı’na yönelik reklam kampanyası Happy People Project imzası taşıyor. Abla ile kız kardeş arasında geçen ve ‘sen oku’ diyaloglarıyla duygulandıran reklam filminde ‘Ülkemizin başarılı gençleri okumak istiyor. Okutmak ister misin? sorusuyla gençlerin okuması ve ülkemizin geleceği olması vurgusu yapılıyor.

Yücel Yolcu’nun yönetmenliğini yaptığı reklam filminin yaratıcı ekibinde; Atilla Karabay, Setenay Özcan, Yiğit Ayvazoğlu, Gizay Samancı, Gökhan Önceltekin, Mert Sönmez, Mesut Yüksel, Şadi Akbudak, Tamer Kılıç, Sezgin Bulut yer alıyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.