Latest Posts

Sanat dolu sömestr…

Zorlu PSM sömestr’da dopdolu bir programla her yaştan izleyicisini sahnelerine bekliyor! Çocuklar için müzikal ve tiyatro oyunları programı çok eğlenceli…

Zorlu PSM, sömestr’da müzikal veya tiyatro oyunlarıyla çocukları rengarenk bir dünyaya davet ediyor. Zorlu PSM, 22 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında “1923, “Kusursuz Dünya Müzikali”, “Poggle”, ve “Spider-Man: Into the Spider-Verse Live with Orchestra” etkinlikleriyle çocuklar, gençler ve aileler için dopdolu bir sömestr etkinlik programı hazırlamış. Sömestr tatilinin hemen ardından bambaşka bir evren vaadeden ve izleyicileri büyüleyecek ‘Slava’s Snow Show’ çocuklara, başlayacak yeni dönem için bir motivasyon kaynağı olmaya hazırlanıyor.

1923 Müzikali/ 23-24-25-30-31 OCAK / TURKCELL SAHNESİ

Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne yapılan okul gezisi sırasında ortadan kaybolan dört arkadaş, kendilerini bir anda Mustafa Kemal’in Millî Mücadele’yi başlattığı Bandırma Vapuru’nda bulurlar. Bandırma’yı sarsan dalgalardan Meclis’in açılışına, Büyük Taarruz’dan Cumhuriyet’in ilanına uzanan; genç, yaşlı, çocuk, kadın ve erkek nice isimsiz Cumhuriyet kahramanının yarattığı Millî Mücadele serüvenini müzik, dans, muhteşem sahne tasarımı ve multimedya şovu eşliğinde soluk soluğa izleyeceksiniz. 100 kişilik dev kadronun bu eşsiz performansını kaçırmayın. 

Kapı Açılış: 14.30 – 19.00 Etkinlik: 15.00-20.00

KUSURSUZ DÜNYA MÜZİKALİ /28 OCAK /TURKCELL PLATINUM SAHNESİ

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, “Bir Hayal Bir Oyun” yarışmasının 2020 yılı kazananı Elif Sude Dobra’nın kaleme aldığı ‘Acayip Teknolojik Masallar’ hikayesinden sahneye uyarlanan Kusursuz Dünya Müzikali’yle bu sene de her yaştan izleyiciyle buluşuyor. Başrolünde Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Topçu ve Yarkın Ünsal’ın yer aldığı müzikal, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde 28 Ocak’ta izleyenleri yenilikçi dekoru ve kostümleri, müzikleri ve danslarıyla gerçek, sanal ve masal arasında bir yolculuğa çıkaracak.

Kapı Açılış: 14.30 Etkinlik: 15.00

POGGLE / 30 OCAK / %100 STUDIO SAHNESİ

Poggle, ormanı keşfetmek isteyen ama çok korkan Vince’in hikayesidir. Hayal gücüyle değişen bir dünyada canlı müziğin, ritimle alkışın ve komedinin yer aldığı sevgi dolu bir dans tiyatrosu olarak 30 Ocak Salı günü 6 ay – 3 yaş izleyici için saat 11.00’da, 4 – 6 yaş için 14:00’da Zorlu PSM’de temsil vermeye hazırlanıyor. Çocukların sahne üzerinden tecrübe edecekleri oldukça eğlenceli bir oyun.

Kapı Açılış: 10.30 -13.30 Etkinlik: 11.00-14.00

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE LIVE IN CONCERT /3-4 ŞUBAT / TURKCELL SAHNESİ

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek “Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert”, etkileyici hikayesi ve göz alıcı sahneleriyle dev bir perdede seyirciyle buluşup, filmin büyüleyici müziklerinin canlı orkestra eşliğinde her yaştan izleyiciye özel bir müzik deneyimi sunacağı performansıyla Zorlu PSM’ye geliyor. Dünya prömiyerinde çığır açan görsel stili, karakterleri, hikayesi, seslendirmesi ve müzikleriyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük övgü alan gösteri, görkemli görsel ve işitsel sunumuyla 3-4 Şubat’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde her yaştan izleyicisini bekliyor.

Kapı Açılış: 14.00 – 18.00- 19:00 Etkinlik: 15.00 – 19.00-20.00

SLAVA’S SNOW SHOW /28 ŞUBAT – 3 MART / TURKCELL SAHNESİ

30 yılı aşkın süredir 12.000’den fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşarak, Tony Ödülleri’nde “En İyi Özel Teatral Etkinlik” dalında adaylık ve Drama Desk Ödülleri’nde “Eşsiz Teatral Deneyim” ödülü dahil, Londra’dan New York’a, Avustralya’dan Meksika’ya uzanan ve 20’den fazla uluslararası ödüle layık görülen Slava’s Snow Show, geçtiğimiz senelerde Türkiye’deki gösterileri ile yoğun ilgi görmelerinin ardından 28 Şubat – 3 Mart tarihlerinde bir kez daha Türkiye’ye geliyor.

Tony Ödülleri’nde En İyi Özel Teatral Etkinlik dalında aday gösterilen, Drama Desk Ödülleri’nde Eşsiz Teatral Deneyim ödülü, Londra’dan New York’a, Avustralya’dan Meksika’ya uzanan ve 20’den fazla uluslararası ödüle layık görülen dünyanın en önemli performans sanatçılarından Soytarılar Akademisi kurucusu Slava Polunin, ekibi ve karlarla kaplı bu benzersiz dünyada, hayal gücünüzün sınırları yeniden çizilecek.

Kapı Açılış: 14.30 – 19:30 Etkinlik: 15.30-20.30

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.