Latest Posts

Rüyalarda buluşuruz…

Çocukların hayallerini süsleyen kahramanlar uyku setlerinde rüyalarına eşlik ediyor! Taç, Avengers ve yenilenen deseniyle Minions nevresim takımları ile hem çocukların 23 Nisan’ını kutluyor, hem de onlara eğlenceli rüyalar vaad ediyor. Kids&Teens koleksiyonlarında nevresim takımlarının yanı sıra pike ve kırlentler de yer alıyor.


Taç, Kids&Teens çatısı altında sevilen lisanslı markaları yatak odalarına taşıyarak çocukları mutlu etmeye devam ediyor. Taç, Kids&Teens nevresim takımları, pike ve kırlentlerinin eğlenceli desenleriyle çocukların hem gündüz oyunlarını hem de gece uyku deneyimlerini keyifli hale getirmeyi amaçlamış.

Özel günler, özel koleksiyonlarla daha güzel…

Yenilenen Minions nevresim takımlarıyla “17 Nisan Banana Day”i kutlayan Taç Kids&Teens, 3 Temmuz’da vizyona girecek Despicable Me 4 filminin heyecanını da çocuklarla paylaşıyor. Kendisini süper kahraman filminin içinde hisseden çocuklara özel 28 Nisan’da düzenlenen “National Super Hero Day”i ise Avengers’in göz alıcı desenli nevresim takımlarını sunarak kutluyor.

Koleksiyondaki ürünler, yumuşacık %100 pamuk yapısıyla konforlu bir uyku ortamı sağlayarak miniklerin rüyalarına da renk katıyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.