Latest Posts

Renkli, enerjik, eğlenceli…

Stil sahibi minikler için şahane bir koleksiyon! Doğal, dinamik ve heyecanlı çizgisiyle özgün bir tasarım dünyası yaratan Mani Mani, Kış 2024 çocuk koleksiyonuyla eğlenceli ve keşif dolu hikayesine devam ediyor…

Keşfetme ve yeni stillere ilham olma felsefesiyle yola çıkan Mani Mani, kış koleksiyonunun DNA’sını canlı renkler ve doğal kumaşlarla yaratılan hareketli formlarla oluşturmuş. Kız ve erkek çocuk için tasarımın yanı sıra daha da eğlenceli bir stilin kapılarını açan Mani Mani; etnik desenler ve marine detayların başrolde olduğu temaları ile çocuk stiline yeni bir yorum getiriyor.

2 yaştan başlayarak 12 yaşa kadar hem kız hem erkek çocukları için koleksiyonların sunulduğu Mani Mani’de dış giyim, elbise, pantolon, gömlek, kazak, etek, sweatshirt ve tişörtler renkli tasarımlarla buluşurken, son dönemin favori trendlerinden oversize formlar floral nakış ve sloganlarla birleşerek iddialı bir stil ortaya koymuş. Böylece stil sahibi miniklerin ilgisini çekecek bir koleksiyon ortaya çıkmış.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.