Latest Posts

Powerpuff Girls 25 yaşında!

Cartoon Network, Powerpuff Girls’ün 25’inci yaşını kutluyor.  Dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarına doğru olan için mücadele etmeyi, ekip çalışmasının önemini anlatmayı amaçlayan Powerpuff Girls; Cartoon Network’te ilham olmaya devam ediyor…

Çocuklar için çizgi film kanalı Cartoon Network, Townsville’in küçük ama güçlü savunucuları Powerpuff Girls’ün 25’inci yaş gününü kutluyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup çeyrek asırdır dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarına rol model oluyor. Birbirinden farklı yeteneklere sahip Powerpuff Girls doğruluk için mücadele ederken, ekip çalışmasının önemini anlatıyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup yeteneklerini, duygusal zekalarıyla birleştirip kız çocuklarına yol göstermeyi hedefliyor.

Powerpuff Girls’ün birbirinden eğlenceli bölümleri Cartoon Network Türkiye youtube kanalında ve www.cartoonnetwork.com.tr’den izlenebiliyor.

Powerpuff Girls’ün 25. yıl dönümüne özel sosyal medya filtresi
Çocuklar en sevdikleri Powerpuff Kızı’na birkaç dakikada dönüşüyor. Filtreler Instagram, Snapchat ve TikTok Plus başta olmak üzere www.ppg25th.com ‘dan da kullanılabiliyor. Aynı zamanda Powerpuff Yourself Uygulaması ile çocuklar sevdiği K-pop grubu NewJeans ile ortaklaşa hayat geçirilen koleksiyonla da tanışıyor.  Powerpuff Girls avatarları; bu yaz yayınlanan müzik videolarındaki NewJeans Powerpuff Girls karakterlerini yansıtan kıyafetler, saç stilleri ve özel aksesuarlarla kişiselleştirebiliyor. Uygulama iOS ve Google Play’de yer alıyor.

Powerpuff Girls oyunları Cartoon Network Game On’da çocuklarla buluşuyor
Powerpuff Girls’ün oyun deneyimi Cartoon Network Game On!’da sevenleri ile buluşuyor. Powerpuff Girls’ün 25’inci yaşına özel olarak hazırlanan entegresyonda oyuncular ilk kez Blossom, Bubbles ve Buttercup ile etkileşime giriyor. Oyuncular, Cartoon Network Game On’da özel koleksiyonlar bularak süper kahraman kız kardeşleri kutlayabiliyor, özel Powerpuff Girls avatar hediyeleri kazanma şansı yakalayabiliyor.

25.yıl özel koleksiyonları  
Powerpuff Girls’ün 25.yılına özel iş birlikleri de yapıldı. Eşofman, sweetshirt, t-shirt, çorap, şapka, mayo, iç çamaşırı, pijama, matara, kupa, kahve fincanı, bardak, defter, ajanda, telefon kılıfı gibi birçok Powerpuff Girls desenli ürün LC Waikiki, Koton, De Facto, Penti, Civil, Ada Seramik, Deercase iş birliği ile hayata geçirildi.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.