Latest Posts

Pembe kurdele desteği…

Nesfit, 10. yılını dolduran ve Türkiye’de Memeder ile birlikte yürüttüğü “Pembe Kurdele” projesi kapsamında meme sağlığı için farkındalık kampanyasına devam ediyor. Amaç on binlerce kadının hayatına dokunmaya devam etmek.

Bu yılki iş birliği kapsamında Nesfit, Memeder ve Migros; meme sağlığı farkındalığının ve rutin meme kontrolü alışkanlığının düşük olduğu tespit edilen illerde son iki yılda tarama yaptırmamış 1000’i aşkın kadına ulaşarak düzenli kontrolün ve erken teşhisin önemini hatırlatmayı hedefliyor. Sadece Migros mağazalarında ve Migros Sanal Market’te satışa sunulan Nesfit’in Pembe Kurdele paketlerini alan tüketiciler, Memeder aracılığı ile projeye katkıda bulunabilecek.

Kampanya ile meme sağlığı farkındalığının düşük seyrettiği Muş, Van ve Gaziantep’te 1000’i aşkın kadına ulaşarak düzenli kontrolün ve erken teşhisin önemi hatırlatılacak. “Meme Sağlığı Farkındalık Ayı” olan Ekim ayında başlayan proje kapsamında bu illerdeki kadınların meme sağlığı farkındalığının artırılması amaç.

Tüketiciler proje ile ilgili detaylara Nestlé Kahvaltılık Gevrekler websitesi ve Migros Sanal Market üzerinden ulaşabiliyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.