Latest Posts

Oyunla destek

Play-Doh, Haziran ayı boyunca Hepsiburada’dan yapılan her oyun hamuru ve set alışverişi için AÇEV’in ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesine bağışta bulunacak.

Çocuklara rengarenk ve eğlenceli bir dünya sunan Play-Doh, “Kutu Kutu Gelecek” kampanyası kapsamında Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile iş birliği yaparak hayal güçleriyle geleceği şekillendirecek çocukların erken yaş becerilerini destekliyor. Play-Doh, Haziran ayı boyunca Hepsiburada’dan yapılan her oyun hamuru ve set alışverişi için AÇEV’in ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesine bağışta bulunacak.

Ürünleriyle çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kullanabilecekleri renkli bir dünya yaratmayı hedefleyen Play-Doh, “Kutu Kutu Gelecek” kampanyasıyla daha fazla çocuğa ulaşarak onların bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu amaçla Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nı (AÇEV) desteklemeye devam eden Play-Doh, Haziran ayı boyunca Hepsiburada’dan yapılan her oyun hamuru ve set alışverişi için AÇEV’e bağışta bulunacak. AÇEV’in “Okuyan Bir Gelecek” projesine katkı sağlayacak bağışlar sayesinde ihtiyaç sahibi birçok çocuk kitap setleri ile buluşacak. Bu kitap setlerinin içinde çocukların gelişimlerini desteklemek üzere resimli hikaye kitapları, her kitaba özel hazırlanan etkinlikler ve oyun önerileri, bilim çocuk dergisi, resim defteri, kuru boya, oyun hamuru ve çeşitli eğitsel malzemeler bulunuyor.

Çocukların erken yaş gelişimlerine dair toplumsal farkındalığı artırmayı hedefleyen “Kutu Kutu Gelecek” projesiyle, daha fazla çocuğun hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını besleyecek oyun hamurları ve kitaplara ulaşması hedefleniyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.