Latest Posts

Mutlu oyun zamanı!

ebebek ‘Mutlu Şehir Katlanır Oyun Matı’nı satışa sundu. Yeni ürün, bebeklere konforlu ve eğlenceli yeni oyun alanı sunuyor.

Anne ve bebek ürünlerinde oldukça geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken ebebek, toksik olmayan EVA köpüğünden yapılan, solmayan ve kimyasal koku içermeyen ‘Mutlu Şehir Katlanır Oyun Matı’nı çocuklara güvenli bir oyun alanı sunmak amacıyla satışa sundu. AB yönetmeliğine ve CPSIA’ya uygun üretilen oyun matı ideal kalınlığı sayesinde yastıklama ve şok emici özelliği sunarak bebeklerin düşmeleri halinde yaralanmalarını engelliyor.

Solmayan, kimyasal koku içermeyen, bebekler ve çocuklar için rahat ve güvenli bir alan sunan katlanır oyun matı yüzde 100 su geçirmez yapısı ile süt, su ve diğer içecekleri de altına sızdırmazken aynı zamanda ıslak bez ile de kolaylıkla temizlenebiliyor.

Konforlu oyun alanı

Bebeklerin emeklemeye ve yürümeye başladıkları dönemde hem gelişimsel fayda sağlayan hem de yere düştüklerinde canlarının acımasını engelleyen oyun matları bir yandan konforlu ve yumuşak bir alan diğer yandan da üzerinde bulunan desenlerle eğlenceli oyun alanı sunuyor. Çok fonksiyonlu yapısıyla Mutlu Şehir Katlanır Oyun Matı sadece bebek odasında oyun matı olarak değil aynı zamanda açık havada kamp yapmak, parkta piknik yapmak veya evde hafif bir egzersiz matı olarak da kullanılabiliyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.