Latest Posts

Miniklere özel rengarenk dünya

Yataş Bedding’in bebeklere özel koleksiyonu Yataş Mini, %100 pamuktan üretilen rengarenk nevresim takımları ve bebeklerin hassas cildine uygun sıcacık yorganlarla dolu koleksiyonunu tanıttı.

Yataş Bedding’in sunduğu miniklerin omurga gelişimini destekleyen, hassas ciltlerine uygun, kaliteli malzemelerle hazırlanan bebek ve çocuk uyku koleksiyonuna sahip Yataş Mini, yataklardan battaniyeye, müslin bezlerden %100 pamuk nevresim takımlarına, bebekler için ihtiyaç duyulabilecek tüm uyku ürünlerini içeriyor.

Yataş Mini, battaniyeli çarşaf setleri, desenleri ve canlı renkleriyle öne çıkıyor. Çocukların hassas ciltlerine uygun olarak %100 pamuktan üretilen battaniyeli çarşaf seti, wellsoft battaniyesinin yumuşacık dokusu ile ideal uyku sıcaklığı sunarken, lastikli çarşafı ile pratik kullanım avantajı sağlıyor. Busy Truck, Dinno, Minthe, Rabit, Wonderland ve Rainbow Battaniyeli Çarşaf Setleri, tek kişilik ölçülere sahip, 3 yaş üstü (beşik hariç) çocuklar için kullanılabiliyor.

Yataş Mini yorgan koleksiyonunda yer alan Milky Yorgan, %100 pamuk dolgusu ve süt liflerinden yapılmış, bebeklerin cildine nefes aldıran yumuşak dokusuyla öne çıkıyor.

Bambu Bebek Yorgan, özel Sanitized teknolojili kumaşı ile bebeklerin hassas cildinde oluşabilecek alerjik reaksiyonları azaltırken kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Bambu karışımlı dolgusu, nemi emerek ve hızla kuruyarak bedenin nefes almasına yardımcı oluyor.

Dacron 95 Bebek Yorgan, 95 C’de yıkanabildiği için ekstra hijyen ve rahat kullanım sağlıyor.  Dacron Hollofil Allerban Bebek Yorgan ise Allerban teknolojisi sayesinde toz akarı, bakteri, mantar gibi organizmaların çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor. Her iki yorgan da nefes alan yapıya sahip pamuklu kumaşı ve delikli elyaf sayesinde terletme yapmıyor, TOG* değerine göre dört mevsim kullanılabiliyor.

Woolmark sertifikalı, yıkanabilir özel yün dolguya sahip Superwashed Bebek Yün Yorgan hafifliği, sıcaklığı ve yıkanabilir özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Geleneksel yünlere göre koku yapmıyor, doğal ısı yalıtımı sağlıyor. Terletme yapmayan %100 pamuk kumaşa sahip Superwashed Bebek Yün Yorgan, kışın ılık, yazın serin tutuyor.

( *TOG değeri bebekler için üretilen ürünlerin sıcak tutma performansını gösteren bir ısı birimidir. )

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.