Latest Posts

Küçük şef İstanbul’da…

Lezzetli yemekler ve eğlence ile unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Le Petit Chef, 3D projeksiyon performans sanatını ve komediyi birleştirerek akşam yemeği deneyiminize yeni bir anlam katmak için İstanbul’da. Hem minikler hem ebeveynler çok eğlenecek!

Dünyanın en küçük şefi en dikkat çeken lezzetleriyle Sheraton İstanbul City Center’da hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor. Le Petit Chef dünyayı dolaştığı sürükleyici mutfak yolculuğunu hikayeleri ve eğlenceli sunumu ile misafirleriyle paylaşıyor.

Lezzetli yemekler ve eğlence ile unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenler, Sheraton İstanbul City Center ve Le Petit Chef sizi 2 saat boyunca sürükleyici bir mutfak yolculuğuna bekliyor. Minik mutfak ustası, farklı bölgelerde dolaşıyor, yürüyor, koşuyor ve tabaklar arasında dolaşıyor. Gittiği her ülkeden farklı lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Şık ve özgün sunumlardan gelen lezzetler, şovun kendisi kadar yaratıcı. Zaman zaman tabağınızı bir ızgaraya çevirirken, tarlaya çevirdiği masanızdan sizin için taze patatesler topluyor; tabağınızı harikalar diyarına çevirip, tatlınızı hayali bir kibrit çöpüyle aydınlatarak, kaçırılmaması gereken unutulmaz bir yemek deneyimi vaat ediyor. “Projection Mapping” tekniğinin kullanıldığı Le Petit Chef, sizi müzik eşliğinde enfes menüsü ile dünyanın en küçük şefi ile tanıştırıyor.

Bu keyifli gösteride minik şef, hem yetişkinlere hem de çocuklara özel muhteşem lezzetler sunuyor. Geleneksel karides bisque çorbası, Caprese salata, Shitake mantar dolgulu tavuk göğsü ve ızgara dana fileto’dan oluşan menü, finalde badem tuile eşliğinde servis ediliyor, Crème Brûlée ile lezzet yolculuğunu tamamlıyor. Le Petit Chef’in çocuk misafirlerine ise domates çorbası ve hamburger gibi özel sürprizleri var.

Filip Sterckx ve Antoon Verbeeck tarafından, Yhouse medya ile ortaklaşa yürütülen SkullMapping tarafından tasarlanan Le Petit Chef, 3D projeksiyon performans sanatını ve komediyi birleştirerek akşam yemeği deneyimine yeni bir boyut katmış.

Le Petit Chef’in eğlenceli dünyası Ocak ayı sonundan itibaren Sheraton İstanbul City Center’da. Dünyanın en küçük şefinin eğlenceli lezzet deneyimine katılmak isterseniz web sitesinden ulaşabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz 0212 806 10 10 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.,

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.