Latest Posts

Kargo paketleri oyuncak oluyor

LC Waikiki kargo paketlerini çocukların yaratıcılığı ile buluşturduğu güzel bir proje başlattı… Projede, kargo kutuları oyuncağa dönüştürülerek çocukların yaratıcı dünyalarına dokunurken, paketler de yeniden kullanıma kazandırılmış oluyor.

LC Waikiki, kargo kutularını oyuncağa dönüştürerek çocukların yaratıcı dünyalarına dokunurken, paketleri de yeniden kullanıma kazandırıyor.

“İyi giyinmek herkesin hakkı’’ misyonuyla faaliyet gösterdiği 4 kıtada ve 53 ülkede modayı ulaşılabilir fiyatlarla sunan LC Waikiki, kargo paketlerini değerlendirerek çocukların gelişimini ve yaratıcılığını destekleyecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor. LC Waikiki, e-ticaret sitesi üzerinden bebek ve çocuk ürünlerinde verilen siparişlerde paketlerin içerisine yönlendirmeler ekleyerek, kutuların oyuncağa dönüştürülmesini sağlıyor.

Dönemsel olarak farklı oyunlaştırmalar yapılması planlanan projede, çocukların ebeveynleriyle birlikte kaliteli zaman geçirmesi hedeflenmiş. Figürlerin sticker şeklinde üretilerek koli üzerine yerleştirildiği çalışmanın ilk aşamasında kız ve erkek bebek giydirme, otopark gibi oyuncak seçenekleri yer alıyor. İşaretli alanlardan kesim yapıldığında ise oyuncaklar ortaya çıkıyor. Kıyafetler de benzer şekilde işaretli alanlardan kesildiğinde, bebek figürleri üzerine giydirilebiliyor.

İlerleyen dönemlerde ise kutuların kedi evine dönüştürülmesi ve 23 Nisan’a özel çalışmaların yapılması planlanıyor.   

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.