Latest Posts

Kahve tutkunlarına müjde!

Nespresso’nun tek tuşla büyük fincan kahve hazırlayan Vertuo kahve sistemi Türkiye’de satışa sunuldu.

Nespresso, tek bir tuşa basarak kahve deneyimleri sunan yenilikçi kahve makineleri ve farklı fincan boyutlarında hazırlanabilen geniş kahve çeşitliliğiyle dikkat çeken yeni Vertuo sistemini Türkiye’de kahveseverlerin beğenisine sundu. Vertuo, 30’dan fazla harman ve 6 farklı fincan boyutunda, kahve deneyimleri yaşatırken yenilikçi teknolojisi sayesinde zengin köpüğe sahip, yumuşak içimli ve yoğun lezzetli kahveler hazırlamaya imkan tanıyor. 

Ev içi tüketime uygun bir kahve sistemi olarak, uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda beğeniye sunulan Vertuo, sahip olduğu ileri teknoloji ile kahveseverlerin kahve hazırlama ve içim deneyimlerine daha fazla konfor, çeşitlilik ve keyif katıyor. Nespresso Vertuo sistemi ile kahveseverlere bilinen Nespresso lezzet standartlarından ödün vermeden, 40 ml’lik Espresso’dan büyük boy fincanlara, Cold Brew’den Barista stilinde kahvelere ve 535 ml’lik Carafe paylaşımlı kahveye, çeşitli stillerde altı farklı fincan boyutunda pek çok farklı lezzet sunuyor. Original kahve sisteminin kapsül ve makinelerinden tamamen farklı bir kahve demleme stiline sahip olan Vertuo Kahve Sistemi, Türkiye’de tüm Nespresso satış noktalarında yerini aldı. Türkiye’deki lansmanla eş zamanlı olarak Nespresso’nun marka elçisi George Clooney ile Julia Garner ve Simone Ashley’nin bir araya geldiği, Vertuo için çekilen reklam filmi de dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Kremamsı zengin köpükten gelen yumuşak içim

Vertuo’nun kahve serisi yoğun, pürüzsüz ve katmanlı bir tat için Arabica ve Robusta çekirdeklerini içeriyor. Pratik sistemi ile kullanımı kolay olan Vertuo kahve makineleri, yenilikçi teknolojisi sayesinde her zaman aynı standartta nitelikli ve kremamsı zengin köpüğe sahip, yumuşak içimli ve yoğun lezzetli kahveler hazırlamaya imkan tanıyor. Vertuo, ipeksi dokudaki kremamsı zengin köpüğü sayesinde, süt eklenmese dahi yumuşak bir içim vadediyor. Köpük kaşıkla karıştırıldığında ise her kahveye özel eşsiz bir koku ve aroma ön plana çıkarken, ilk yudum öncesi yapılan bu mini işlem, içim keyfini bir adım daha öteye taşıyor. 

Kahveyi otomatik olarak tanıyor

Vertuo’da zarif, şık ve kompakt tasarım, akıllı barkod sistemi ile birleşiyor. Sadece tek tuşa basılmasıyla Vertuo makineler, kapsüldeki barkodu okuyor, kahveyi otomatik olarak tanıyor ve Nespresso kahvesini içime hazır hale getiriyor.

Vertuo kahveler, dört farklı boyuttaki kapsüllerle altı farklı kahve fincan boyutu aralığında sunuluyor. Vertuo kahve makineleri ise Vertuo Next ve Vertuo POP olmak üzere, kahveseverlerin tüketim alışkanlıklarına göre seçebilecekleri farklı modeller ve çeşitli renkler ile geniş bir yelpaze sağlıyor.

Süperstarlar Vertuo için bir araya geldi

Vertuo serisinin en yeni reklam filmi için Nespresso’nun küresel marka elçisi George Clooney ile Julia Garner ve Simone Ashley ilk kez bir araya geldi. Komedi türündeki film boyunca Clooney, Garner ve Ashley kahve tarzı tercihlerini tahmin etmek için birbirleriyle neşeli bir şekilde yarışırken, Nespresso’nun Vertuo serisindeki tat ve tarz çeşitliliğiyle kahve lezzetini de vurguluyorlar.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.