Latest Posts

Hem eğlenceli, hem öğretici…

Çocuklarınızla birlikte yaratıcılıklarını besleyen oyunlar oynamak gelişimi için büyük önem taşıyor. Yaparken tüm aile birlikte eğlenebileceğiniz Zilipoo 3D Puzzle D&R’da satışa sunuldu!

D&R, Zilipoo 3D Puzzle’ı ailelerin beğenisine sundu. Çocuklarda yaratıcılığı besleyen ve ekilebilir modelleri de bulunan Zilipoo 3D Puzzle, miniklerin eğlenerek öğrenmelerine ve ailecek keyifli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor.

Zilipoo 3D Puzzle, tüm ailenin keyifli vakit geçirmesine olanak tanıyor. Ekilebilir modelleri de bulunan Zilipoo 3D Puzzle çocukların el ve gözlem becerilerini harekete geçiriyor, stresi azaltıyor ve tüm aile için mükemmel bir eğlence sunuyor. Rainbow House, Sweet Home ve Rural Scenery seçenekleriyle sunulan Zilipoo 3D Puzzle ile parçaları birleştirmek çok eğlenceli ve kolay.

Ekilebilir Puzzle ile şimdi çocukların evde gerçek bir bahçesi var

Ekilebilir setlerin kolay montaj kitiyle tohumları ekebilir ve birlikte bahçenizin büyümesini izleyebilirsiniz. Parçalar makas ve yapıştırıcı kullanmadan numaralandırılmış yerlerden birbirine bağlanıyor, fideler birkaç gün içinde büyüyor. Zilipoo 3D Ekilebilir Puzzle’ın kutu içeriğinde yapboz parçaları ile basılmış köpük kağıt, yapbozların çıkarılmasını sağlamak için sarı çubuk, fideler için kap, saksı toprağı, tohumlar ve sulama kabı yer alıyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.