Latest Posts

Hayallerdeki oyun evleri gerçek oldu!

Her çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürecek kadar detaylı, mimari açıdan da özenle düşünülerek tasarlanmış oyun evlerinin yaratıcısı Little Forest Animals, çocuklara mimari tasarımı sevdirecek modeller ortaya çıkarmış. Hem yetişkinlerin hem de çocukların birlikte keyifle oynayabilmesi için tamamen ahşaptan ve elde üretilen tüm oyun evleri, sevilen şehirlerin minyatür mimarileri hayata geçirilerek ikonik simgeleriyle çocuklara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Bazı oyuncaklar vardır ki, ‘keşke tekrar çocuk olsam’ dedirtir insana. Little Forest Animals’ın yeni oyun evleri sizi bu düşüncelere iten güzellikte. Marka, genç bir çiftin çocuklarının bebek evlerine olan hayranlığını keşfiyle başlayan bir hikâyeye sahip. Beğenilerine ve kalite standartlarına uygun bir bebek evi bulamayan çift, mimari tasarım tutkularıyla beslenen bir yolculuğa çıkmaya karar veriyor. Ve, ‘Neden çocuklara mimari tasarım tutkusunu tanıtmıyoruz?’ sorusundan ilham alarak, hayal gücünü ateşleyecek ve mimari tasarımın güzelliğini yansıtacak oyun evi modelleri oluşturmak için harekete geçiyorlar.

Little Forest Animals, dünyanın en komplike oyun evi modellerini üretmek için gelişmiş üretim tekniklerini kullanıyor. Marka; “Sürdürülebilir bir dünyaya olan bağlılığımızla, tüm bebek evleri, sorumlu kaynaklardan temin edilen ahşaptan yapılıyor ve çevresel koruma konusundaki bağlılıklarını yansıtıyor. Ayrıca, sosyal sorumluluk girişimlerinin bir parçası olarak, üretim ev kadınları tarafından gerçekleştiriliyor ve geleneksel zanaatı korurken kadınları ekonomik ve sosyal olarak güçlendiriyor. Her bir bebek evi, detaylara özenle el işçiliğiyle üretiliyor. Sevilen şehirlerin minyatür mimarileri, ikonik simgeleriyle birlikte hayata geçirilerek, çocukların hayali gerçeğe dönüşüyor. New York’tan Paris’e, Como, Londra’dan Roma’ya bu tasarımlar, çocukların ve yetişkinlerin keşfetmelerine ve kendi hikayelerini oluşturmalarına olanak tanıyor.” açıklamasını yapıyor…

Little Forest Animalsın başyapıtı: House of New York! Bodrum, ara kat ve çatı katıyla toplam 6 katlı olan bu dev oyun evi, aynı zamanda dünyanın en büyük bebek evi unvanını da taşıyor. New York mimarisiyle şekillendirilmiş olan bebek evi, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de kalbini kazanacak güzellikte. Gelecek nesillere aktarılacak bir sanat eseri olarak, tamamen el yapımı ve özel olarak dekore edilmiş mobilyalarla dolu halde tüketiciye ulaşan bu ev, zemin katta oturma odası ve mutfak, ara katta çalışma odası ve kütüphane, birinci katta çocuk odası ve misafir odası, ikinci katta oyun odası ve banyo, çatı katında yatak odası ve bodrum katında geniş bir depolama alanına sahip.

House of London Bazı oyuncaklar zamansızdır, bazıları sizi geçmişe götürür ve bazıları evinize huzur getirir. “House of London” bebek evi, sıcak renkleri, detaylı aksesuarları, gerçekçi mobilyaları ile öne çıkıyor. Bu dört katlı oyun evinin, zemin katta oturma odası ve mutfak, ikinci katta banyo sve yatak odası, üçüncü katta ise çocuk odası ve oyun odası bulunuyor. Mobilyalar, çocukların hayal güçlerine göre yeniden düzenlenebilir ve çatı kısımları çıkarılabilir. Birinci sınıf ahşaptan yapılmış bu ev tamamen el işçiliği ile üretiliyor. Vida veya çivi içermeyen ve yapıştırıcı olmadan kolayca monte edilebilen bir ev. House of London, Londra’nın ikonik kırmızı telefon kulübesine de sahip.

House of Rome Çocukların hayalindeki pembe panjurlu ev gerçek oldu. Coşkulu ve mutlu İtalyan ailelerinden ilham alarak tasarlanan ‘House of Rome’; şirin kafesi, aile üyesi figürleri, çiçek duvarları, çizgili tente, pembe panjurları ve tasarımcı mobilyalarıyla çok özel. Evin, tüm pencereleri, panjurları, kapıları ve çatıları hareketli. Çatı katında bir oyun odası ve çocuk odası, üst katta bir yatak odası ve oturma odası, zemin katta ise bir fırın ve cafe bulunuyor. Vazgeçilmez bir İtalyan dondurma arabası da Roma Evi’nin önünde yerini almış.

House of Stockholm İskandinav mimarisinden ilham alarak yaratılan ‘House of Stockholm’, kaydırılabilir ahşap kapılar, kaydırılabilir pencereler, hareketli panjurlar, kolayca çıkarılabilir çatı, dış merdiven ve kaydırılabilir iç kapı gibi keşfedilecek birçok öğeye sahip. Bu zarif oyun evi, hayvanları seven çocuklar arasında favori olabilir. Stockholm Evi, çocukların motor becerilerini geliştirirken unutulmaz bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bu ev seti, kız erkek farketmeksizin her çocuğun kalbini kazanmaya hazır.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.