Latest Posts

Ham ham masallar…

Ünlü tiyatrocu ve müzisyenler “Hero Baby Ham Ham Masalları”nı seslendirdi… Masallar miniklerin güzel bir uykuya dalmalarına yardımcı olmak için harika bir seçenek…

Hero Baby’nin bebeklerin hayal dünyasını zenginleştiren ve gelişimlerini destekleyen yeni maskotu Ham Ham’ın masal, şarkı ve ninnileri, Akasya Asıltürkmen, Müjgan Ferhan Şensoy, Gönül Yeprem, Nilipek ve Onur Erol gibi ünlü tiyatrocu ve müzisyenlerin sesleriyle şimdi “Hero Baby Türkiye” Spotify ve Youtube Kanalında yayınlanmaya başladı.

Hero Baby’nin tahıllı kaşık mamalarıyla bütünleşen sevimli maskotu Ham Ham için ünlü tiyatrocu ve müziyenler tarafından seslendirilen masallar, şarkılar ve ninniler, uyku öncesinde bebeklere ve ebveynlere keyifli bir yol arkadaşı oluyor.  Spotify ve Youtube’da yayınlanan özel içerikler bebeklerin hem gün içinde ihtiyacı olan besleyiciliği alması hem de daha kaliteli ve huzurlu bir uyku uyumasına yardımcı olan tahıllı kaşık mamalardan ilham alıyor.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için derlenen tüm masallar, şarkılar ve ninniler, bebek ve çocukların psikolojik ve fiziksel gelişimleri de göz önünde bulundurularak Psikolog Çiğdem Doğan Bilgin’in onayıyla ortaya çıkmış. Ham Ham’ın bebek olma hakkına saygı duyan ve “Bağ odaklı doğal ebeveynlik” çerçevesinde şefkatle yazılan masalların her birini anne olan sanatçılar tarafından seslendirilmiş.

Ham Ham’ın Öyküsü Akasya Asıltürkmen, Ham Ham’ın Mama Zamanı Müjgan Ferhan Şensoy ve Ham Ham’ın Uyku Vakti Gönül Yeprem’in sesiyle hayat buluyor.
Ham Ham’ın ninisinin söz, müzik ve vokalde Nilipek’in imzası taşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Çocuk Gelişimi lisansının ardından Maastricht Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi yüksek lisansını tamamlayan Sanatçı Nilipek, ninniyi duru sesi ve akustik sound’lu dingin notalarıyla hem bebeklere hem de içimizdeki o minik bebeğe armağan ediyor.

Ham Ham’ın Mama şarkısının söz, müzik ve vokali çok sevilen Çocuk Ozanı Onur Erol’a ait… Mama kasesi ve kaşığını bir müzik aleti olarak değerlendirerek perküsyonu besteye ekleyen Onur Erol, Mama şarkısıyla bebeklerin ebeveynleriyle birlikte özgürce dans etmesini sağlıyor.

Bebeklerin dünyasına eşlik etmek için yaratılan ‘’Ham Ham’’, mamasını ham yapmayı çok seven, kaşığını kendi heybesinde taşıyan ve yalnızca acıktığında kaşığını yerinden çıkaran bebeklere bir mama, oyun ve uyku arkadaşı oluyor. Bebeklerin bebek olma haklarına ve doğal gelişimlerine saygı duyan bir maskot olarak kalplerde yer buluyor.

Hero Baby’nin yeni Spotify hesabı ve Youtube kanalında yer alan Ham Ham’ın birbirinden keyifli çalma listeleri, 0-3 yaş arası bebekleri olanlar için güzel bir seçenek olabilir.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.