Latest Posts

Güneş kampanyası

Henüz havalar ısınmadı ancak yaza hazırlık başladı! Mustela tüm aileyi güzel bir kampanya ile hem güneşten korunmaya hem de eğlenceye davet ediyor…

Uzun süren kış nedeniyle yazın hayalini kurduğumuz günler. Aile boyu yaz tatili planları yaptığımız, yazı özlediğimiz bu günlerde güzel bir kampanya haberi Mustela’dan geldi.

Büyük Güneş Çekilişi

70 yıllık tecrübesi, doğal kökenli ürün içerikleri ile Mustela, tüm aile rahatça güneşe doysun ve doyasıya eğlensin diye Büyük Yaz Kampanyası başlattı.

Güneş ışınları altında eğlenceli ve güvenli anlara eşlik eden Mustela Güneş Serisi, cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken, size ve ailenize birbirinden renkli hediyeler kazandırma fırsatı sunuyor.

Mustela Büyük Yaz Kampanyası‘na nasıl katılacaksınız?

15 Haziran 2022’ye kadar sürecek olan Büyük Yaz Kampanyası ile Mustela güneş ürünleri üzerinde bulunan kazı kazan etiketlerindeki şifreleri kişisel bilgilerinizle birlikte www.mustelafirsat.com a girmenizi istiyor. Kampanya’ya katılmanız halinde; 3 Aile Disneyland Paris Seyahati, 5 Aile The Land of Legends Tatili ve 20 Kişi iPad 10 wifi 64 GB kazanma şansını yakalayacak.

1 Mart 2022 tarihinde başlayan Büyük Yaz Kampanyası’nda, farklı boyutlara sahip olan her bir güneş koruyucu ürün için, farklı çekiliş hakkı bulunuyor. Çekilişe katılanlar;

  • 40 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 1 çekiliş hakkı
  • 100 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 2 çekiliş hakkı
  • 200 ml Yüksek Korumalı Güneş Kremi için 3 çekiliş hakkı
  • Yüksek Korumalı Sun Stick için 2 çekiliş hakkı kazanacak.

UNUTMAYIN; Çekilişe katılmak için, ürünlerin üzerinde yer alan kazı kazan etiketlerindeki şifreyi www.mustelafirsat.com adresli web sitesine girmeniz gerekiyor. Şifreler, ürün boyutlarına göre kategorize edilmiş. Kampanya katılımının geçerli olabilmesi için, satın alınan ürün kutularının muhafaza edilmesi gerekiyor.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.