Latest Posts

En güzel hediye

Bir öğrencinin eğitimine destek olmak büyük mutluluk. Anneler Günü hediyesi düşünüyorsanız Darüşşafakalı öğrencilerin nitelikli eğitimine destek olmak için Anneler Günü’ne özel hazırlanan sertifikalardan alabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti, 160 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonu ve verdiği nitelikli eğitimle çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz öğrencilere 8 yıl boyunca yatılı, ücretsiz kolej eğitimi sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti; Anneler Günü Sertifikalarıyla, bu misyona katkıda bulunmak isteyen hayırseverleri desteğe davet ediyor.

Osmanlı’dan günümüze uzanan 160 yıllık tarihinde, binlerce öğrencinin hayatını “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla, ücretsiz ve yatılı eğitim fırsatı tanıyarak değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti, 14 Mayıs Pazar, Anneler Günü’ne özel hazırladığı sertifikalarla eğitim sevdalılarının bağışlarını bekliyor.

Darüşşafaka Cemiyeti; daha çok hayata dokunmak, daha çok çocuğu hayallerine kavuşturmak amacıyla hazırladığı basılı ve e-sertifika seçenekleri ile annesini mutlu etmek isteyenlere anlamlı bir hediye alternatifi sunmuş.

Anneler günü için; https://www.darussafaka.org/bagis?c=ozel-gun-bagislari adresine tıklayarak hediye seçebilirsiniz.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.